Bendruomenės naujienosReporteris

Pasidaryk pats!

Mokinių technologinis ugdymas – sudėtinė holistinio ugdymo dalis, leidžianti mokiniams tapti technologiškai raštingiems, gebantiems nuolat įgyti naujų žinių ir išsiugdyti technologinių gebėjimų. Technologijų pamokos – vienos iš mokinių mėgstamiausių, nes jos yra daugiau praktinio pobūdžio. Jų metu mokiniai išmoksta saugiai naudotis nesudėtinga technika, pažinti medžiagas, kurti įvairius gaminius.

Ši žiema mūsų sniegu nelepino ir kažin ar dar palepins, todėl mokiniai negalėjo nusiridenti tikrų sniego senių besmegenių. Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės  mokyklos 5 – 7 klasių mokiniai nenusiminė ir nenuleido rankų. Technologijų pamokose nutarė juos pasidaryti iš medžio patys. Darbas visiems patiko. Septintokai Nedas Kubilius ir Benas Bernatavičius bei šeštokas Emilis Lučinavičius supjaustė medžio rąstą į dalis. Mergaitės atliko apdailos darbus. Daugiausia stengėsi  septintokės Justina Čiplytė ir  Rusnė Morkūnaitė.

Su seniais besmegeniais galėjo susipažinti visa mokyklos bendruomenė bei į mokyklą atvykę svečiai. Mokinių darbeliai buvo eksponuojami prie Kalėdų eglutės mokykloje iki Trijų karalių šventės. Vėliau su savo gamybos žaislais mokiniai pakvietė pažaisti ir draugus.

Pasak mokyklos direktorės Danutės Kriščiūnienės, tinkamai organizuotas ugdymas plėtoja vertybines mokinių nuostatas ir bendruosius gebėjimus. “Džiaugiuosi, kad tinkamai parinktos darbo priemonės ir medžiagos leido mokiniams pasigaminti sumanytus gaminius, o svarbiausia – paskui panaudoti pagal jų paskirtį. Labai vertinu mokinių darbą ir idėją “Pasidaryk pats!”- teigė direktorė.

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės  mokyklos vyr. technologijų mokytojas Tadas Jakas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close