Pasirašyta koalicijos sutartis

Pagaliau Kupiškyje suformuota rajono Tarybos valdančioji koalicija. Penktadienį, balandžio 10 d., socialdemokratų partijos Kupiškio skyriaus būstinėje koalicijos sutartį pasirašė konservatoriai ir socialdemokratai.

Šią sutartį pasirašė ne tik išrinktasis rajono meras, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Kupiškio skyriaus pirmininkas Dainius Bardauskas, Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius, bet ir, išrinktajam merui pasiūlius, visi naujosios koalicijos nariai – aštuoni Tarybos mandatus gavę konservatoriai ir penki socialdemokratai. Tiesa, koalicijos sutarties ceremonijoje negalėjo dėl sėjos darbų dalyvauti ūkininkaujantis konservatorių atstovas Egidijus Černius.

„Artėja numatytas balandžio 16 d. naujos kadencijos rajono Tarybos posėdis, mero priesaika. Iki šio posėdžio reikėjo apsispręsti dėl koalicijos sudarymo. Sutarė dvi didžiausią rinkėjų pasitikėjimą pelniusios partijos dirbti kartu. Tikiuosi produktyvaus, garbingo darbo visų rajono žmonių labui. Viliuosi, kad mūsų veiklos teigiamus rezultatus žmonės pajus ir įvertins. Viskas prasideda nuo bendrų minčių ir idėjų“, – kalbėjo D. Bardauskas ir pašmaikštavo, kad jie seka Vokietijos pavyzdžiu, kur krikščionys demokratai kartu su socialdemokratais dirba sėkmingai jau ne vieną kadenciją.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”
Nuotraukoje: Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Kupiškio skyriaus pirmininkas Dainius Bardauskas (dešinėje) ir Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius pasirašė bendro darbo (koalicijos) rajono Taryboje 2015–2019 metų sutartį.
Autorės nuotrauka.

 

Banguolė ALEKNIENĖ


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: