AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Pasirašyta Tarybos valdančiosios daugumos sutartis

Šiandien pasirašyta Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narių koalicijos sutartis. Dėl valdančiosios daugumos sudarymo sutarė keturios politinės jėgos: visuomeninis rinkimų komitetas „Atsinaujinančiam Panevėžiui“, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdis (LRLS) ir Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP).

2015-2019 m. Tarybos kadencijos valdančiajai daugumai iš viso priklausys 16 tarybos narių iš 27 („Atsinaujinančiam Panevėžiui“ – 9 nariai, LVŽS – 3, LLS – 2, LSDP – 2).

„Žinau, kad ši valdančioji dauguma dirbs Panevėžiui. Visi siekiame, kad miestas būtų patrauklus gyventi ir kurti čia savo ateitį. Neabejoju, kad rasime geriausius sprendimus, dirbsime sklandžiai ir konstruktyviai. Ne kalbos, o atlikti darbai bus geriausias įrodymas panevėžiečiams, kad jų sprendimai rinkimuose buvo teisingi“, – sakė meras Rytis Račkauskas.

Koalicijos pritarimu mero pavaduotojų pareigoms užimti Tarybai bus teikiamos Deivido Labanavičiaus (LVŽS) ir Valdemaro Jakšto (LLS) kandidatūros. Administracijos direktoriaus postą turėtų užimti Tomas Jukna („Atsinaujinančiam Panevėžiui“), jo pavaduotojų –  Žibutė Gaivenienė („Atsinaujinančiam Panevėžiui“) ir Kazimieras Armonavičius (LSDP).

Naujoji Panevėžio miesto savivaldybės Taryba į pirmąjį posėdį rinksis balandžio 24 d.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button