Pasirašytas turto perdavimo-perėmimo aktas

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas Biržų aeroklube susitiko su Lietuvos sporto centro direktoriumi Linu Tubeliu. Susitikimo metu buvo apžiūrėta Biržų aviacijos sporto bazė bei pasirašytas Nekilnojamojo turto Biržuose, Veterinarijos g. 2, perduodamo Biržų rajono savivaldybės nuosavybėn, perdavimo-priėmimo aktas. Susitikime taip pat dalyvavo Biržų aeroklubo atstovai.

„Biržuose aviacijos sporto klubas veiklą pradėjo 1968 m. Tai vienas iš seniausių ir giliausias tradicijas turinčių sporto klubų mūsų rajone. Mano, kaip Biržų rajono savivaldybės mero, siekis yra atgaivinti ir skatinti kadaise buvusias labai populiarias technines sporto šakas mūsų rajone. Džiaugiamės perimdami šį turtą ir galime jus patikinti, jog jis ir toliau bus naudojamas aviacijos sporto reikmėms,“ – kalbėjo meras V. Jareckas. Jam pritardamas L. Tubelis džiaugėsi, kad perduodamu turtu ir toliau naudosis aviacijos sporto profesionalai ir entuziastai.  

Siekiant išsaugoti ir plėtoti aviacijos sporto tradicijas Biržų rajone, Biržų rajono savivaldybės taryba, atsižvelgdama į iš Lietuvos sporto centro gautą raštą „Dėl siūlymo perimti turtą“ nusprendė  perimti Savivaldybės nuosavybėn Lietuvos sporto centro patikėjimo teise valdomą valstybės turtą .

Biržų aerodromo teritorijoje esantį aviacijos sporto ir bendrosios aviacijos reikmėms naudojamą nekilnojamąjį ir kitą ilgalaikį materialųjį valstybės turtą. Taryba įgaliojo Biržų rajono savivaldybės merą pasirašyti turto perėmimo Savivaldybės nuosavybėn ir perėmus Savivaldybės nuosavybėn, perduodamo Biržų rajono savivaldybės administracijai valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise, dokumentus. Perimtą turtą pagal panaudos sutartį planuojama perduoti Biržų aeroklubui. Tačiau tam dar turi pritarti Biržų rajono savivaldybės taryba.

Biržų rajono savivaldybės informacija

 

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: