Pasiruošimas namų remontui: svarbūs darbai, kurių negalima pamiršti

Pradedant namų renovacijos projektą, paprastai kiekvienam iš mūsų kyla dvejonės, sustiprėja nerimo jausmas. Galų gale, reikia priimti daug sprendimų, kad jie atitiktų biudžetą, atspindėtų mūsų norus ir atitiktų mūsų gyvenimo būdą. Čia yra keletas paprastų patarimų, kurie gali padėti jums patikti malonesnę namų remonto patirtį.

Remontui ruošiantis – ieškokite įkvėpimo

Be pradinės vizijos negalima pradėti jokio projekto. Taigi pirmiausia turite pradėti ieškoti įkvėpimo. Tam labai tinka įvairūs dizaino ir architektūros žurnalai, knygos ir internetinės svetainės. Kaupkite patinkančias nuotraukas. Surinkta informacija vėliau lengvai atskleis jūsų mėgstamą interjero stilių, medžiagas, spalvas ir faktūras.

Žinoma, visuomet galite tartis su profesionalais, kad jie jums padėtų išsirinkti geriausias priemones ir baldus. Įkvėpimo ieškoti galite ir didelėse baldų parduotuvėse, statybos reikmenų parduotuvėse, kuriose yra daugybė baldų ir prekių, kurios padės jums apsispręsti, kaip turėtų atrodyti jūsų svajonių namai.

Apsilankykite statybų parduotuvėse ir apžiūrėkite prekes, kad sužinotumėte kainas

Ankerinė masė, produktas, kurį turite apžiūrėti, o jei planuojate remontą daryti patys – reikia jį ir įsigyti. Ankerinė masė arba inkaravimo masė, tai dvikomponentė vinilesterio tvirtinimo derva. Ji greitai kietėja ir leidžia patikimai pritvirtinti smeiges, įvairius varžtus, armatūrą į išgrežtas betono ar kitos kietos dangos skyles. Ankeriai yra skysti, nors ir greitai kietėja po sąlyčio su oru, todėl juos lengva tolygiai paskirstyti. Skysti ankeriai yra parduodami pakuotėmis, primenančiomis silikono pakuotes. Jie yra pritaikyti naudoti su paprastu silikono pistoletu, taigi jums nereikės įsigyti jokios specialios įrangos. Daugiau rasite https://torx.lt/kategorija/putos-chemija/ankerine-mase/

Poveržlės taip pat labai svarbios remonto metu. Poveržlės gali būti skirtingų tipų, atliekančios skirtingas funkcijas. Mūsų e. parduotuvėje rasite nerūdijančio plieno poveržles internetu, skirtų įvairiems statybų, remonto darbams. Poveržlės gali būti naudojamos kaip tarpinės, dilimo atramos, jos pasirenkamos, kai reikia, kad poveržlė atliktų spyruoklės funkciją, padėtų fiksuoti tvirtinimo tašką. Poveržlės įprastai yra naudojamos su varžtais, veržlėmis. Plokščios poveržlės iš nerūdijančio plieno yra skirstomos į plokščias, spyruoklines ir fiksuojančias. Populiariausios – plokščios poveržlės, kurios paskirsto apkrovą ir apsaugo nuo pažeidimų fiksuojamą paviršių.

Norai ir poreikiai yra labai svarbūs, dėl to verta juos aptarti

Išvardinkite savo norus ir poreikius. Turėdami pakankamai įkvėpimo, turite sudaryti realų poreikių sąrašą, kuris padėtų priimti galutinį sprendimą dėl renovacijos projekto. Šį dokumentą galite padalyti į dvi dalis, norėdami surašyti savo norus viename stulpelyje, o kitame – savo poreikius. Toks kontrolinis sąrašas padeda aiškiau numatyti ir nustatyti prioritetus.

Turint aiškią projekto viziją, ateina metas nustatyti biudžetą. Šis žingsnis turėtų būti atliktas dar prieš pradedant ieškoti rangovų, dizainerių ar architektų, nes tai padės būti sąžiningiems tiek su savimi, tiek su darbus atliekančia įmonę. Praktiškas patarimas: visada yra rekomenduojama numatyti papildomus 10 % nenumatytoms išlaidoms, kad nebūtų atsitiktinumų. Svarbu žinoti, kiek pavyks skirti pinigų namų atnaujinimui, tuomet galėsite matyti, iš ko galima rinktis.

Laikas – pinigai. Pasirinkite laikotarpį, kurio metu bus atliekami darbai

Rekomenduojama nustatyti tikslų atnaujinimo terminą. Tai padės rangovui (darbuotojui) aiškiai paaiškinti jūsų pageidavimus ir palengvinti laiko planavimą. Juk norima, kad ne tik darbuotojui, bet ir namo savininkui tiktų sąlygos, dėl to reikia diskutuoti ir priimti optimaliausią sprendimą.

Savaime suprantama, kad turint patirties ir žinių, remonto darbus galima atlikti ir patiems. Tačiau jei planuojamas didelis remonto projektas, verčiau jį atiduoti į profesionalų rankas. Labai svarbu pasirinkti tinkamą rangovą, kad galėtumėte sklandžiai dirbti su juo. Rangovų rekomenduojama ieškoti pagal pasiūlymus ar atliktų darbų pavyzdžius rangovo svetainėje. Rekomenduojama pasikalbėti bent su trim rangovais, kad galėtumėte pajusti, su kuo galite dirbti. Taip pat visada rekomenduojama paprašyti rangovo leisti jam apsilankyti dabartinėje vietoje, kad suprastumėte, kaip jis dirba.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: