Pasirūpinkime miesto švara

Vėstantys orai netrukus nubrauks ryškiąsias rudens spalvas. Auksinę, raudoną, oranžinę, rusvą ir kitas. Lapų kilimai nusidažys rudai, pradės pūti. O mes, Panevėžio bendruomenė, turėtume pasirūpinti, kad miestas išliktų kuo švaresnis.

Savivaldybė primena: žaliosios, kaip ir kitos biologiškai skaidžios sodų, daržų ir kitų želdynų atliekos (lapai, smulkios medžių, krūmų šakelės, gėlės, vaisių krituoliai ir kt.) tvarkomos keliais būdais.

Pirmas – individualių valdų savininkams – kompostuoti.

Antras – krauti į žaliųjų atliekų konteinerius Staniūnų ir Ukmergės g., šalia Parko g. 39, Marijonų g. 29. Jie stovės iki lapkričio mėnesio.

Trečias būdas – patiems išvežti atliekas į mieste esančias aikšteles. Primename jų darbo laiką:

Pilėnų g. 43, Savitiškio g. 8 ir Senamiesčio g. 114B: ikilapkričio 15 d. – I–V nuo 9.30 iki 18.30, VI – nuo 9 iki 18.30 val., pietų pertrauka 13–13.30 val., VII nedirba; lapkričio 16–balandžio 14 d.: II–V nuo 9.30 iki 18.30, VI – nuo 9 iki 15.30 val., I ir VII nedirba; pietų pertrauka 13–13.30 val.

Didesnius kiekius prašome vežti į Dvarininkų k. (nepriima kelmų, medienos). Aikštelė dirba kasdien nuo 8 iki 20 val., pietų pertrauka 12-13 val. Žaliosios atliekos visose aikštelėse priimamos nemokamai.

Ketvirtas būdas – užsisakyti atliekų išvežimo paslaugas iš AB „Panevėžio specialus autotransportas“ (tel. (8~45) 43 64 45, 58 65 23, el. p. uzsakymai@psa.lt) ar kitos įmonės.

Savivaldybė primena: žaliąsias atliekas draudžiama maišyti su kitomis, mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius ar palikti šalia, krauti prie gatvių ir kitose bendrojo naudojimo teritorijose. Tokiu atveju jos virsta papildomu mieste surenkamų atliekų kiekiu, o galiausiai – didesnėmis atliekų tvarkymo sąnaudomis, taigi ir tarifais.

 Būkime pilietiški – apie šiukšlintojus praneškime el. paštu viesojitvarka@panevezys.lt (galite siųsti ir nuotraukas), tel. 501 393.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: