AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Pasirūpinkime miesto švara

Vėstantys orai netrukus nubrauks ryškiąsias rudens spalvas. Auksinę, raudoną, oranžinę, rusvą ir kitas. Lapų kilimai nusidažys rudai, pradės pūti. O mes, Panevėžio bendruomenė, turėtume pasirūpinti, kad miestas išliktų kuo švaresnis.

Savivaldybė primena: žaliosios, kaip ir kitos biologiškai skaidžios sodų, daržų ir kitų želdynų atliekos (lapai, smulkios medžių, krūmų šakelės, gėlės, vaisių krituoliai ir kt.) tvarkomos keliais būdais.

Pirmas – individualių valdų savininkams – kompostuoti.

Antras – krauti į žaliųjų atliekų konteinerius Staniūnų ir Ukmergės g., šalia Parko g. 39, Marijonų g. 29. Jie stovės iki lapkričio mėnesio.

Trečias būdas – patiems išvežti atliekas į mieste esančias aikšteles. Primename jų darbo laiką:

Pilėnų g. 43, Savitiškio g. 8 ir Senamiesčio g. 114B: ikilapkričio 15 d. – I–V nuo 9.30 iki 18.30, VI – nuo 9 iki 18.30 val., pietų pertrauka 13–13.30 val., VII nedirba; lapkričio 16–balandžio 14 d.: II–V nuo 9.30 iki 18.30, VI – nuo 9 iki 15.30 val., I ir VII nedirba; pietų pertrauka 13–13.30 val.

Didesnius kiekius prašome vežti į Dvarininkų k. (nepriima kelmų, medienos). Aikštelė dirba kasdien nuo 8 iki 20 val., pietų pertrauka 12-13 val. Žaliosios atliekos visose aikštelėse priimamos nemokamai.

Ketvirtas būdas – užsisakyti atliekų išvežimo paslaugas iš AB „Panevėžio specialus autotransportas“ (tel. (8~45) 43 64 45, 58 65 23, el. p. uzsakymai@psa.lt) ar kitos įmonės.

Savivaldybė primena: žaliąsias atliekas draudžiama maišyti su kitomis, mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius ar palikti šalia, krauti prie gatvių ir kitose bendrojo naudojimo teritorijose. Tokiu atveju jos virsta papildomu mieste surenkamų atliekų kiekiu, o galiausiai – didesnėmis atliekų tvarkymo sąnaudomis, taigi ir tarifais.

 Būkime pilietiški – apie šiukšlintojus praneškime el. paštu viesojitvarka@panevezys.lt (galite siųsti ir nuotraukas), tel. 501 393.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close