Pasiryžusiems skiepytis Panevėžio rajono gyventojams dovanų – „Tėvynė“

Praėjusią savaitę Panevėžio rajono poliklinikoje nuo COVID-o pasiskiepiję Panevėžio rajono gyventojai (miestiečių ši akcija nelietė) dovanų gavo kuponą su ateinančių metų pusmečio rajone leidžiamo savaitraščio „Tėvynė“ prenumerata.

Sovietmečiu faktiškai kiekvienoje rajono šeimoje prenumeruotas ir skaitytas laikraštis dabar, kaip ir visa popierinė spauda, išgyvena ne pačius geriausius laikus, jos tiražas tesiekia 2150 egzempliorių, todėl ne vienam pasirodė, kad už „Tėvynės“ nugaros gali stovėti privatų leidinį remianti rajono savivaldybė.

Panevėžio rajono vicemeras Antanas Pocius patikino, kad savivaldybė jokių santykių su „Tėvynės“ laikraščio redakcija neturi.

„Anksčiau, kol „Tėvynė“ priklausė bendruomenių sąjungai, mes jai kažkiek padėdavom, bet prieš kelerius metus ją įsigijus privatininkams bet koks rėmimas buvo nutrauktas. Savivaldybė jokių finansinių įsipareigojimų „Tėvynei“ neturi ir šis laikraštis iš biudžeto nėra dotuojamas“,- aiškino A.Pocius.

„Tėvynės“ laikraščio leidėjos VšĮ „Jūsų Panevėžys“ vadovas, o anksčiau „Panevėžio balsui“ vadovavęs Erikas Petkevičius neslėpė laikraščio tiražo ir suskaičiavo, jog metinei prenumeratai esant 25 eurams, redakcija neteks 1250 eurų.

„Tai ne komercinis reikalas ir jokių rėmėjų neturėjome. Buvo paskirta 100 vienetų prenumerata ir ji buvo išgraibstyta per porą dienų. Mūsų tikslas buvo paskatinti ir paraginti žmones eiti skiepytis, kad galėtume būti saugesni patys ir aplinkiniai, kad daugiau nebereikėtų karantinų. Turime pagal galimybes visi daryti viską, kad pandemija baigtųsi. Ši akcija buvo surengta redakcijos iniciatyva. Aišku, galima prisigalvoti ir daugiau įvairių dalykų, tačiau galimybės yra ribotos“,- sakė E.Petkevičius.

Šiai skiepų skatinimo akcijai pritarė Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis (žiūrėkite video).

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: