TV3 nuotr.

Pasitikite vasaros sezoną su TV3: čia – tikrai viskas įskaičiuota!

Kiekvieną vasarą mes renkamės – kartais norisi beprotiškų kelionių ir avantiūrų, o kartais mieliau likti ten, kur arti jau pažįstamų kvapų prisotinta Basanavičiaus gatvė. Kartais norisi naujų vėjų ir megzti pažintis, o kartais vakarą leisti tik su tais, kuriuos vadiname šeima. Pasitaiko ir taip, kad vasarą iš naujo įsimylime… Žinoma, krepšinį – juk mes už Lietuvą! O kartais, kai labai karšta, norisi nusispjauti į visus planus ir vakarą leisti namuose – su ledais ir žiūrint mylimiausią savo serialą.

Yra daugybė pasirinkimų, kaip praleisti savo vasarą. Tačiau šią vasarą jums ir nereikės rinktis tik vieno. TV3 televizija skelbia, kad šiemet – viskas įskaičiuota!

„Kiekviena vasara turi savo istoriją, o mes televizijoje mėgstame jas pasakoti. Todėl vos įsijungę televizorių, jūs nusikelsite visur ten, kur ir svajojate būti – vieną akimirką dalyvausite karščiausiame ir beprotiškiausiame vakarėlyje Tenerifėje, o kitą jau gaminsite ant grilio kartu su Vytaru Radzevičiumi ir jo svečiais, nes vasara Lietuvoje be grilio – ne vasara. Dar jūs keliausite po visą pasaulį su Leo ir Bružu, ir sužinosite, kaip tą padaryti ir tada, jei esate pasiruošę paišlaidauti, ir tuomet, jei norite pataupyti – pastaroji kelionė gali nudžiuginti net ir dar labiau. Bet svarbiausia, kad šią vasarą mes visi tikrai sirgsime. Tik jau nebe korona, o krepšiniu! Visi mes esame „skirtingai nuostabūs“, tačiau vasaros laukiame vienodai – sutikime ją kartu“, – vasaros programą pristato TV3 Kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

TV3 vasaros anonsas: https://bit.ly/3vyV2jN

Šiemet TV3 televizija padovanos kaip niekuomet daug malonių staigmenų visiems savo žiūrovams. Pasiilgote realybės šou? Tikrai jo sulauksite! Tik nepamirškite „vartoti“ jį atsakingai – net 24/7 per Go3 transliuojamas, o pirmadieniais-ketvirtadieniais ir per TV3 matomas didžiausias vasaros nuotykis „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ tikrai taps neatskiriama kasdienybės dalimi ir nepamainoma pokalbių tema draugų rate. Keli išrinktieji atvyks į Tenerifę – salą, kurioje nuolat šviečia saulė, atsigaivinti kviečia Atlanto vandenynas, kur dieną ir naktį nesibaigia linksmybės, mezgasi karščiausi vasaros romanai, tikriausios draugystės ir nėra jokių rūpesčių… Gerai gyventi mėgsta visi, o naujo realybės šou dalyviai gyvens beveik begėdiškai prabangiai. Ir nors žiūrovai šį šou bus kviečiami stebėti tiesiogiai iš Tenerifės, karščiausia tema projektas neabejotinai taps ir Lietuvoje. O intrigų prabangioje viloje tikrai netrūks – juk, galiausiai, ją gaubia paslaptis…

Esate krepšinio sirgalius? Tuomet yra gerų žinių ir jums – nuo birželio pabaigos pasinerkite į aistringiausias kovas kartu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine! Stebėkite kontrolines rungtynes ir besitęsiančias FIBA pasaulio čempionato atrankas, o rugsėjį jūsų lauks vyšnia ant torto – Eurobasket 2022! Kas taps geriausiais Europoje?

Jei šią vasarą planuojate kelionę, bet dar nesate apsisprendę, kur norėtumėte vykti, tuomet belieka  jums pasiūlyti: „Metam monetą!“. Kelionių šou su charizmatiškaisiais Leonardu Pobedonoscevu ir Audriumi Bružu priešakyje įrodys, kad pamatyti pasaulį galima kiekvienam – tiek tam, kuris svajoja mėgautis visa prabanga, kokią tik svečia šalis gali pasiūlyti, tiek ir tam, kuris kelionėms vis pritaupo. Tiesa, kuris – Leo ar Bružas – taps šampano pursluose besimaudančiu ponu, o kuris – vis bandančiu prasimanyti pigesnę nakvynę, kad netektų miegoti tiesiog parke ant suoliuko, kiekvieną sekmadienį taps staigmena ir vedėjams, ir žiūrovams…

O tiems, kurie visgi nuspręs vasaroti Lietuvoje, besimėgaujant ne tik puikiu oru, bet ir visais šiltojo sezono gardumynais, Vytaras Radzevičius taip pat turi pasiūlymą. Nuo vasaros pradžios žinomas kulinaras kiekvieną savaitę dviem grilio žinovams mes iššūkį ir kvies stoti į „Lidl grilio talentų“ kovą! Du talentai – žinomas Lietuvos veidas ir kitas, ne ką mažiau savo draugų būryje žinomas grilio ekspertas, bandys įrodyti, kad būtent jis yra vertas talento titulo. Ar jūsų grilio šedevras gali būti gardesnis nei žvaigždės?

Pamiršti nebus ir serialų gerbėjai… Jei norėsis kažko juodai juokingo, vasariško ir net truputėlį pažįstamo, TV3 pakvies jus net ir darbo dienomis nusikelti į pajūrį kartu su Tado Vidmanto serialu „Gelbėtojai išgelbėtojai“. Čia per kraštus liesis ne tik humoras, bet akis džiugins ir žinomi aktoriai, seksualūs jų kūnai, vasaros saulė ir pamiltos Baltijos jūros purslai… Bus karšta!

Nė viena vasara neapsieina ir be aštresnių pojūčių, o šią tikrai netrūks dramų! Praėjusią vasarą kritikų liaupsintą ir vesterno elementų turintį serialą „Jeloustounas“ pamėgę žiūrovai ir vėl galės pasinerti į intrigų ir nenumatytų siužeto vingių kupiną Dutonų šeimos istoriją. O tokios serialo žvaigždės kaip Kevinas Costneris dar kartą įrodys tai, apie ką šneka visas pasaulis – „Jeloustounas“ ne veltui laikomas vienu stipriausių pastaraisiais metais sukurtų serialų.

Naujasis TV3 vasaros sezonas – jau greitai!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: