Pasitraukimų skaičiumi pasižymėjusiose „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose triumfavo Nikolajus Gryazinas

Šeštadienio vakarą Rokiškyje finišavo dvi dienas trukusios „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Jas laimėjo itin didelį stabilumą pademonstravęs ekipažas iš Rusijos – Nikolajus Gryazinas ir Konstantinas Aleksandrovas, važiavę „Hyundai NG i20 R5“ automobiliu.

Pergalę rusų ekipažas šventė laimėjęs devynis iš šešiolikos greičio ruožų. Už savęs 35,7 sek. jie paliko „Agrorodeo“ duetą – Vaidotą Žalą su Andriu Malnieku.

Beje, pastarasis ekipažas antrąją vietą užsitikrino tik paskutinėje varžybų dalyje, mat įpusėjus raliui šią poziciją iš jų buvo perėmę Suomijos ralio čempionai Teemu Asunmaa su šturmanu Topi Luhtinen. Visgi „Agrorodeo“ duetas sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas bei laimėję paskutinius tris greičio ruožus vėl sugrįžo į antrąją vietą.

Automobilių dviem varomais ratais įskaitoje nugalėtojais tapo latvių ekipažas – Martins Sesks su šturmanu Renaru Franciu. Jie sužibėjo ir absoliučioje įskaitoje, kurioje pasiekė aštuntą vietą iš 78-ių ralyje besivaržiusių ekipažų.

„Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos šiemet pažymėtos itin gausiu įvairių incidentų skaičiumi. Ralio dėl avarijų, technikos gedimų ir kitų priežasčių nebaigė net 36-i duetai, o tai sudaro beveik pusę visų startavusių ekipažų.

Iš devynių valstybių susirinkę „Samsonas Rally Rokiškis“ dalyviai dvi dienas varžėsi šešiolikoje greičio ruožų. Jų bendras ilgis – beveik 140 kilometrų. Tai buvo antrasis Lietuvos ralio čempionato etapas, bei  pirmasis Latvijos ralio čempionato ir „Baltic Rally Trophy“ čempionato etapas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: