AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2019-01-18

Pasiūlyta Panevėžio rajono garbės piliečio kandidatūra

Panevėžio rajono savivaldybės komisija išrinko ir pateikė svarstyti tarybai šių metų garbės piliečio kandidatūrą. Komisijos nuomone, už aktyvią veiklą, kultūros ir tradicijų puoselėjimą įvertinta turėtų būti miežiškietė Valerija Bartulienė.

Šiemet penkioliktą  kartą Panevėžio rajono savivaldybė garbingu titulu apdovanos rajonui nusipelniusį asmenį ir paskelbs jį –  rajono garbės piliečiu. Komisija šiųmetę kandidatę jau išrinko, ir netrukus kandidatūrą teiks svarstyti ir tarybai.

Komisijos, rajono garbės pilietės titului pasiūlytą miežiškietę, palaiko ir vietos gyventojai. Anot seniūno Albino Jacevičiaus, moteris prisideda prie viso regiono garsinimo ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Be to, Valerija taptų pirmąją garbės piliete seniūnijoje.

Garbės piliečio vardas teikiamas nuo 2004-ųjų asmeniui pagerbti už ypatingus nuopelnus, išskirtinį indėlį į Panevėžio rajono mokslo, švietimo, kultūros, sporto, ekonomikos, socialinio vystymo, krašto apsaugos ir kitas sritis, taip pat už Panevėžio rajono garsinimą šalyje ir pasaulyje.

Savivaldybės tarybos posėdis planuojamas sausio 24 dieną. Garbingą apdovanojimą planuojama įteikti vasario 16-ąją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: