Pasivaikščiojimas po atsinaujinantį Panevėžio kultūros ir poilsio parką (video)

Šiandien jums pristatome vaizdo „pasivaikščiojimą“ po atsinaujinantį Panevėžio kultūros ir poilsio parką.

Panevėžio miesto savivaldybė atnaujins ir gyventojų reikmėms pritaikys kultūros ir poilsio parką.

Kultūros ir poilsio parkas taps patrauklus ir atraktyvus ištisus metus, derės pagrindinės funkcijos (sportas, kultūra, žaidimai ir gamtos elementai).

Bus pašalinti menkaverčiai medžiai ir krūmai, papildomai pasodinta naujų, kai kur įrengiamas medžių lajų apšvietimas, rekonstruojami/įrengiami pėsčiųjų takai, įrengiami dviračių stovai, šalia takų – gėlynai. Keisis upelio aplinka – bus suformuota slėnio dauba su akmenų ir dekoratyvių augalų kompozicijomis, šlaite numatoma amfiteatro aikštelė bendruomenės renginiams.

Sutvarkoma ir atveriama Nevėžio pakrantė, įrengiamos apžvalgos aikštelės, braidyklos zona, piknikų vietos su stalais, suoliukais ir stacionariomis kepsninėmis.

Atnaujinama mažoji architektūra – suolai, šiukšliadėžės, gėlinės ir kt. Sporto aikštelės: krepšinio/futbolo, gimnastikos (treniruoklių), mankštų, netradicinių sporto šakų. Sveikatingumo takas, kelios vaikų žaidimų aikštelės. Beveik  4800 kv. m pagrindinėje vaikų žaidimo zonoje atsiras apie 70 (laipynės, čiuožyklos, sūpynės, tinklinės piramidės, spyruokliukai ir kt) įrenginių. Dalimi įrenginių galės naudotis ir neįgalieji.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2017 m. balandžio 7 d. – 2019 m. lapkričio 30 d.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: