Paskelbti konkursai į 3 lopšelių-darželių direktorius

Panevėžio miesto savivaldybė tesi bendruomenėms duotą žodį – vėl paskelbė konkursus į lopšelių-darželių „Nykštukas“, „Pušynėlis“, „Varpelis“ direktorius. Pretendentų vadovauti dviem pirmosioms įstaigoms dokumentai priimami iki birželio 9 d., „Varpeliui“ – iki birželio 11 d.

Konkursai paskelbti atsižvelgus į trijų lopšelių-darželių bendruomenių prašymus ir atidėjus planus reorganizuoti lopšelius-darželius: „Varpelį“ jungti prie „Gintarėlio“, „Nykštuką“ – prie „Pasakos“, „Pušynėlį“ – prie „Rūtos“.

Savivaldybė konkursus į „Varpelio“, „Nykštuko“, „Pušynėlio“ vadovus organizuoja nuo 2018 m. gegužės. Nors buvo paskelbti 5 konkursai, iki šiol nesulaukta nė vienos kandidatūros. Pareigomis nesusidomėjo nė vienas žmogus. Įstaigos Savivaldybę užtikrino, kad šįkart konkursai nebus bevaisiai – atsiras bent po vieną dalyvį.

Šiuo metu Savivaldybė yra paskelbusi konkursus ir į kitų trijų lopšelių-darželių – „Jūratė“, „Kastytis“ ir „Vaikystė“ – direktorius. Kandidatų dokumentai į pirmąją įstaigą priimami iki kovo 9 d., kitas – kovo 26 d.

                  Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: