Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-11-26

Paslaptingoji „X faktoriaus“ dalyvė Lijana – apie aplinkinių reakcijas: „Bėgdavau, nes nesuprasdavau, kaip į tai reaguoti“

Sekmadienį –  dar vienas intriguojantis bei visą savaitę lauktas TV3 muzikinio projekto „X faktorius“ finalas. Jo metu dalyviai kovos dėl žiūrovų simpatijų ir jų balsų, kurie kas kartą, artėjant prie finalo, darosi vis svarbesni… Pagrindinis šou prizas – ne tik 15 tūkst. eurų, bet ir šlovė bei pripažinimas.

Muzikos mokytoja Lijana Stakauskaitė – viena tyliausių projekto dalyvių. Išskirtinės išvaizdos, unikalaus tembro moteris yra Marijono Mikutavičiaus komandos narė. Prieš pildydama šou dalyvės anketą, Lijana buvo įsitikinusi – dabar yra pats geriausias laikas žengti į TV projekto sceną ir parodyti savo talentą milžiniškai auditorijai. Moteris pati organizuoja dainavimo konkursus, todėl išvysti tokio projekto kaip „X faktorius“ užkulisius jai yra neįkainojama patirtis.

Šou dalyvė kilusi iš Ignalinos rajono, Vidiškių kaimo. Kai buvo maža mergaitė, Lijana sulaukė kvietimo mokytis Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje, tačiau tėvai pabijojo išleisti dukrą į Vilnių. Vėliau Lijanos gyvenime atsirado dailė, ji pati sau kūrė ir siuvo drabužius. Įdomu tai, kad mergina iki šiol sau susikuria norimus įvaizdžius. Daugelis žiūrovų sutiks – jos išvaizda prikausto be išimties visų dėmesį.

„Tai nėra eksperimentas. Mėgstu būti kitokia, išbandyti kitokį įvaizdį, pasižiūrėti, kaip jaučiuosi. Ne visuose įvaizdžiuose jaučiuosi gerai, todėl vėl juos keičiu ir ieškau tų spalvų, kuriose jaučiuosi geriausiai“, – pasakoja Lijana.

Kurdama savo įvaizdį, Lijana ieškojo savęs. Paradoksalu, tačiau taip vienatvę mėgstanti ir netrokštanti išskirtinio dėmesio, savo išvaizda ji pritraukia daugybę žmonių.

„Anksčiau bėgdavau, nes nesuprasdavau, kaip į tai reaguoti. Kiti žiūri ir stebisi, kaip tu taip atrodai, kas tau yra bei pataria būti normaliu žmogumi. Manau, kad kiekvienam ateina tas laikas, kai tu susivoki, susirenki save ir pradedi nekreipti dėmesio į aplinką. Tiesiog žinai, ką darai, kas tu esi, ko tu nori. Tada jau gali būti savimi ir nebijoti – ar būtumei mėlynais, ar raudonais plaukais“, – atvirai kalba TV3 televizijos projekto dalyvė.

Beje, Lijana savo plaukus buvo nusikirpusi ir trumpai. Kaip sako, visiems užeina noras atsinaujinti ir atsikratyti plaukuose sukauptos energijos. Vėliau moteris juos atsiaugino, o kai jie dar labiau paaugo, atėjo į „X faktorių“.

„Auginau iš naujo ne tik plaukus, bet ir save. Galvojau, kai ataugs tokie, kokie buvo anksčiau, grįš viskas į vėžes. Kai plaukai ataugo, atėjau į projektą“, – pasakoja išskirtinio vokalo savininkė.

Lijanos ir kitų dalyvių pasirodymai „X faktoriuje“ – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: