Paslaugų startuolis „Discontract“: lietuviai smulkiems namų remonto ir tvarkos darbams išleidžia nuo 37 iki 89 eurų

Lietuviai, planuodami smulkius namų remonto bei tvarkos darbus ir patikėdami juos meistrams ar paslaugų teikėjams, vienam darbui išleidžia nuo 37 iki 89 eurų. Tarp populiariausių darbų, kurių prisireikia lietuviams, yra valymas, santechnikos darbai ir baldų surinkimas. Tokią statistiką stebi lietuvių startuolis „Discontract“, siūlantis meistrų iškvietimo ir namų priežiūros paslaugas, kuris per šiuos metus išsiplėtė jau į trečiąjį Lietuvos miestą. Praėjusių metų gruodžio mėnesį pradėjęs veiklą Vilniuje, šių metų birželio pradžioje startuolis išsiplėtė į Kauną, o nuo šios savaitės – ir į Klaipėdą. Programėlėje „Discontract“ šiuo metu yra užsiregistravę daugiau nei 6 400 vartotojų, o savo paslaugas siūlo per 116 paslaugų teikėjų. 

Programėlė „Discontract“ leidžia tiek verslui, tiek laisvai samdomiems darbuotojams teikti informaciją apie savo siūlomas paslaugas bei valdyti užsakymus, o vartotojai šioje programėlėje gali operatyviai surasti patikimus paslaugų teikėjus. Šiuo metu programėlėje galima rasti valymo, santechnikos, elektros, baldų surinkimo, apdailos, pervežimo ir kt. darbų teikėjus. „Discontract“ paslaugų teikėjus leidžia surasti pagal vietovę, teikiamas paslaugas bei klientų įvertinimus.

Pasak bendrovės atstovo, tarp populiariausių programėlėje užsakomų paslaugų šiuo metu yra būtų valymas, generalinis valymas, elektros instaliacijos darbai, bendrieji santechnikos darbai, baldų surinkimas, montavimas, statybinių medžiagų išvežimas ir plytelių klojimas. G. Jankus teigia, kad vidutinė tokių darbų atlikimo kaina užsakant jas per programėlę svyruoja nuo 37 iki 89 eurų.

„Kalbant apie paslaugas, kurias lietuviai užsako iš meistrų, vis peršasi palyginimas su bendrove „Bolt“. Juk šiandien jau retai kas beprisimena senuosius taksi automobilius ar jų kultūra, nes automobilio užsakymas tapo paprastas, patogus ir tam pakanka programėlės. Mes taip pat į rinką atėjome tam, kad žmonės pamirštų, ką reiškia savaites ar mėnesius ieškoti meistrų, galinčių atlikti darbus, vėliau patirti papildomų išlaidų dėl abejotinos darbų kokybės ir t. t. Taip pat gali atrodyti, kad ieškant meistrų per programėlę tai kainuos brangiau, bet kainos gali nustebinti. Pavyzdžiui, už butų valymo paslaugas lietuviai vidutiniškai sumoka 37 eurus, už namų valymą – 49 eurus, elektros instaliacijos darbus – 29 eurus, baldų surinkimą – 89 eurus, o baldų pervežimą – 42 eurus“, sako G. Jankus.

Kaip teigia startuolio direktorius ir bendraįkūrėjas Gediminas Jankus, paslaugų platforma veikia kaip „Bolt“, o nuo užsakymo iki kol paslaugos teikėjas patvirtina užsakymą vidutiniškai užtrunka 11 min. G. Jankus pastebi, kad Vilniuje ir Kaune užsakomos paslaugos panašios, o pradėjus švelnėti karantino sąlygoms jų spektras prasiplėtė – vartotojai ėmė drąsiau rinktis būsto vidaus darbus.

„Pastebėjome, kad Karantino laikotarpiu buvo užsakomos paslaugos, labiau susijusios su būsto išore. Pavyzdžiui, daiktų pervežimas, medžių genėjimas, lauko darbai sodybose, paprastasis ir generalinis butų valymas po statybų ar pasikeitus nuomininkams. Kai karantinas buvo nutrauktas, klientai pradėjo nebebijoti įsileisti meistrų į namus, butus, biurus – tas erdves, kuriose jie gyvena arba dirba. Padaugėjo užsakymų ir tų klientų, kurie įsirenginėja namus“, – išskiria G. Jankus.

Nuo šiol programėlė „Discontract“ veikia jau trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose. Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gyventojai jau gali atsisiųsti programėlę („iOS“, „Android“) ir paprasčiau bei saugiau užsakyti namų apyvokos darbų atlikimą. Ateityje numatoma ir tolesnė programėlės plėtra Lietuvoje.

Šiemet, net pandemijos metu, „Discontract“ pritraukė 300 tūkst. eurų investiciją iš Koinvesticinio fondo. Taip pat šiemet „Discontract“ pradėjo bendradarbiauti su tarptautine draudimo kompanija „Lloyd‘s Insurance Compnay S.A.“ („Lloyd‘s“). Todėl visi per „Discontract“ platformą paslaugas užsisakę klientai gali jaustis saugiai, nes startuolis apsidraudė civilinės atsakomybės draudimu 1 mln. eurų vertės suma. Tokia draudimo suma – viena didžiausių Baltijos šalyse teikiant panašaus profilio paslaugas. Ji leidžia užtikrinti startuolio klientų nuosavybės saugumą, apdraudžiant paslaugas teikiančių meistrų atsakomybę dėl žalos klientams ar jų turtui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: