AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2018-11-24

Pašto darbuotojai jau laukia šventinių siuntinių bumo

Artėjančių švenčių nuotaikas greičiausia pajunta pašto darbuotojai. Jie sako, kad norintieji pasveikinti užsienyje gyvenančius artimuosius, jau turėtų suskubti pakuoti ir siųsti kalėdinius siuntinius. Kol kas gyventojai to daryti per daug neskuba, tačiau prekyba šventiniais atvirukais jau įgavo pagreitį.

Bene anksčiausiai artėjantį šventinį laikotarpį pradeda jausti pašto darbuotojai. Anot jų, paprastai jau lapkričio viduryje vis daugiau gyventojų nešini didesniais ir mažesniais šventiniais siuntinukais, skuba pašto link. Šiemet, panašu, kad šventinėmis lauktuvėmis pradžiuginti artimųjų dar labai neskubama, nors tą daryti jau reiktų:

Pasak pašto viršininkės, daugiausia siuntinių kasmet iškeliauja į Jungtinę karalystę, Airiją, Vokietiją, skandinavijos šalis, Jungtines amerikos valstijas. Iš ten daugiausia siuntinių ir sulaukiama. Na, o populiariausia siųsti tai, kas lietuviška ir pagaminta su meile:

Kasmet šventiniu laikotarpiu išsiunčiamas didelis kiekis siuntinių bei laiškų, todėl pasak viršininkės šventiniais sveikinimais reiktų pasirūpinti iš anksto. Jei siunta siunčiama Lietuvoje, ją išsiųsti rekomenduojama iki gruodžio vidurio, siuntas į užsienį reiktų išsiųsti dar lapkritį. Kiek pavėlinti galima tik šventinių atvirukų siuntimą. Ir nors lietuviai linkę viską atidėti paskutinei minutei, štai Kalėdinių atviručių prekyba prasidėjo lapkričio pradžioje:

Beje, šventinių atvirukų kainos šiais metais išliko tokios pat, jų galima nusipirkti nuo vieno euro. O kokybiškam sveikinimo ar siuntos pristatymui itin svarbus taisyklingai užrašytas adresas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: