Aukštaitijos naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSPasvalys

Pasvaliečiams maišais šiukšlių į pamiškes vežti nereiks

Rokas Andrijauskas

Į Aukštaitijos internetinę naujienų agentūrą kreipėsi pasvaliečiai, sunerimę dėl atliekų tvarkymo Pasvalio savivaldybėje. Skaitytojai kalusia, ar neteks vėl šiukšlių į pamiškes vežti.

Pasvaliečiai nerimavo, kad Pasvalio savivaldybė varo į bankrotą šiukšlių tvarkytojus. Kaip bus sprendžiama susidariusi situacija, susisiekėme su Pasvalio rajono savivaldybe.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Apolonija Lindienė pakomentavo susidariusią situaciją.

Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje komunalines atliekas tvarkanti įmonė UAB „Pasvalio gerovė“ nėra savivaldybės įmonė. Tai Uždaroji akcinė bendrovė, kuri 2013 m. laimėjo viešąjį konkursą dėl Komunalinių atliekų surinkimo Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje ir transportavimo į jų apdorojimo vietas paslaugos teikimo. Savivaldybės sudaryta sutartis su Uždarąja akcine bendrove dėl paslaugos teikimo galioja iki 2019 m. gruodžio 2 d.

Pasvalio rajono savivaldybės administracija 2019 m. rugsėjo 23 d. gavo komunalinių atliekų Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje surinkimo paslaugą teikiančios įmonės raštą „Dėl sutarties vykdymo“, kuriuo informuojama, kad nuo 2019 m. rugsėjo 24 d. dėl susidariusios sunkios finansinės padėties, įmonė negali laiku surinkti ir išvežti komunalinių atliekų iš Pasvalio miesto ir rajono teritorijų. Dėl tos priežasties nuo rugsėjo 27 dienos kai kuriose teritorijose nebuvo išvežtos komunalinės atliekos pagal nustatytą grafiką.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Petkevičius AINA redakcijai teigė, kad šiuo metu komunalinės atliekos Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje yra surenkamos ir išvežamos, nes paslaugas teikianti įmonė į pagalbą pasitelkė paslaugos subteikėją. Savivaldybės vadovai tikisi, kad komunalinių atliekų išvežimo grafikas bus atstatytas per šią savaitę.

Šiuo metu Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras skelbia naują konkursą dėl komunalinių atliekų tvarkymo Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje.

Tad galime nuraminti pasvaliečius, kad šiukšlių maišais į pamiškes vežti nereiks.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close