AINA.LT nuotr.
Pasvalietė po svečių apsilankymo pasigedo 410 eurų
Pasvalyje, Naujoji gatvė, užfiksuotas neįprastas vagystės atvejis, kurio metu pinigai dingo iš namų po šeimininkei pažįstamo vyro ir su juo atvykusios nepažįstamos moters vizito.
Spalio 25 d., apie 12 val. 20 min., į policiją kreipėsi 1946 m. gimusi moteris. Ji pranešė, kad spalio 22 d., apie 11 valandą, jos namuose lankėsi pažįstamas vyras su moterimi, kurios ji nepažinojo.
Po šio apsilankymo šeimininkė pastebėjo, kad iš vonios kambaryje esančios spintelės dingo grynieji pinigai. Nukentėjusioji patyrė 410 Eur turtinę žalą.
Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (LR BK) 178 straipsnį.
Pareigūnai aiškinasi visas įvykio aplinkybes, įskaitant tai, kaip pasisavinti pinigai ir ar prie nusikaltimo prisidėjo abu asmenys, lankęsi moters namuose.
Pamatykite naujienas pirmi!
Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!














