Pasvalio rajone apiplėštos sodybos ir automobiliai

Panevėžio apskrities policija praneša apie vagystes Pasvalio rajone.

Liepos 9 d. 12.10 val. policijai pranešta, kad iš ūkinio pastato, esančio negyvenamoje sodyboje Pasvalio rajone Daukniūnų kaime ištraukus ūkinio pastato duris iš vidaus laikantį kablį patekus į pastato vidų pavogtas benzopjūklas, rankinis oblius. Nuostolis 450 Eur.

Liepos 9 d. 14.32 val. policijai pranešta, kad Pasvalio rajone Šimoniškių kaime iš sodyboje stovėjusio automobilio „Ford Transit“  išdaužus automobilio durų lango stiklą ir bagažinės dangtį pavogti du sportiniai dviračiai, mopedas „Peugeot Speed Fighter“, televizorius „Sony Bravia“. Taip pat iš nerakinto automobilio „VW TRANSPORTER“ pavogta magnetola „SONY“. Padaryta 1740 Eur turtinė žala.

Liepos 9 d. 21.14 val. policijai pranešta, kad Pasvalio rajone Kenelių kaime iš  negyvenamosios sodybos ūkinio pastato, išplėšus durų kilpa laikančią pakabinamos spynos mechanizmą buvo patekta į vidų ir pavogtas traktorius „T-40AM“ su frontaliniu krautuvu ir kaušu, iš negyvenamosios sodybos teritorijos pavogta traktorinė priekaba „TAŠKENTO TG 2 PTS-4-793“, kultivatorius, plūgas, plaktukinė žoliapjovė. Padaryta 4120 Eur turtinė žala.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: