Pasvalio rajone paskiepyti senolį vežęs greitosios medicinos pagalbos automobilis pateko į avariją

Trečiadienį likus kelioms minutėms iki 10 valandos Pasvalio rajone ties Tetervinų kaimu įvyko jauno žmogaus gyvybės pareikalavusi avarija.

Į iš Žeimelio į Pasvalį nuo COVID – 19 pasiskiepyti 1934 metais gimusį senjorą vežusį greitosios medicinos pagalbos automobilį kaktomūša rėžėsi 1998 metais gimusio vyro vairuojamas automobilis “VW Golf”.

Pirminiais duomenimis lengvasis automobilis lygiame kelyje išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir trenkėsi į greitąją, o jo vairuotojas žuvo. Pasiskiepyti vežtas senjoras kitu greitosios medicinos pagalbos automobiliu į ligoninę buvo atvežtas jau dėl avarijoje patirtų sužalojimų. Kažkuriam laikui kelio ruože buvo uždarytas eismas.

Bendruoju pagalbos telefonu buvo pranešta, kad Pasvalio rajone ties Tetervinų kaimu susidūrus greitosios medicinos pagalbos ir lengvajam automobiliui yra sužeistų žmonių, o vienas žmogus prispaustas, todėl į įvykio vietą buvo pasiųsti Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir greitosios medicinos pagalbos stoties ekipažai. Atvykę gelbėtojai iš sumaitoto golfo išvadavo vairuotoją, tačiau medikai jam niekuo padėti nebegalėjo, nes jis buvo miręs.

Panevėžio apskrities vyriausiojo pocilijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresniojo specialisto Tado Martinaičio teigimu, pradėtas tragedija pasibaigusio įvykio tyrimas.

Žuvusio vairuotojo automobilio daiktadėžėje rastas nugertas degtinės butelis, todėl paimtas kraujas jo blaivumui nustatyti. Lengvuoju automobiliu vyras važiavo vienas, o į avariją patekusio greitosios medicinos pagalbos ekipažas nenukentėjo.

Gintautas SUBAČIUS

Jei buvote įvykio vietoje ir turite nuotraukų ar vaizdo įrašų, pasidalinkite su AINA  skaitytojais. Informaciją siųskite el. paštu: info@aina.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: