Aukštaitijos naujienosPasvalys

Pasvalio savivaldybėje vyko verslo atstovų susitikimas

Kovo 21 dieną Pasvalio rajono savivaldybės administracijoje vyko verslo atstovų susitikimas. Verslo klubas BNI (ang. Business Network International) „Nevėžis“ atvyko iš Panevėžio susipažinti su Pasvalio verslininkų asociacijos „Verslo žiedas“ nariais, pasidalinti žiniomis, kontaktais bei idėjomis.

Tai buvo pirmas  šių verslo organizacijų susitikimas Savivaldybėje, į kurį atvyko apie 30 įvairių sričių verslininkų. Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas pristatė Pasvalio rajoną: trumpai papasakojęs apie tai, kuo ir kaip gyvena mūsų rajono žmonės, jis pristatė kultūrą, švietimą, žemės ūkį, pramonę ir kitas sritis, pasakojo apie planus įkurti verslo centro šalia Pasvalio. Nors ir trumpas, bet išsamus pristatymas susilaukė gausių plojimų, o BNI „Nevėžis“ viceprezidentė plėtrai Irmantė Miliauskienė padėkojo Savivaldybės merui už išsamų pristatymą ir nuoširdų priėmimą.

BNI „Nevėžis“ viceprezidentė kokybei Miglė Gruzdenė susirinkusiems pasakojo apie klubo veiklą ir jo teikiamus privalumus. Ji pasakojo, kad tai veiksmingiausia Lietuvoje veikianti verslo rekomendacijų organizacija, kuri remiasi sėkminga tarptautine verslo filosofija bei kuria finansinę naudą šalyje veikiantiems verslams. Padeda užmegzti ir palaikyti patikimus, ilgalaikius verslo santykius tiek didelėms kompanijoms, tiek smulkiam verslui. BNI filosofija: laimi tie, kurie dalijasi – jei duosi rekomendacijas kitiems, jų neišvengiamai mainais gausi ir pats. Lietuvoje veikia net 19 tokių klubų, išsibarsčiusių per visą šalį, o jiems priklauso apie 800 narių.

Pasvalio verslininkų asociacijos „Verslo žiedas“ prezidentas Antanas Kairys susirinkusiems pristatė asociacijos veiklą ir planus. Susirinkusieji trumpai pristatė savo verslą bei kvietė bendradarbiauti ir palaikyti vieniems kitus.
UAB „Ustukių malūnas“ direktorius Giedrius Uždavinys susirinkime pristatė gaminamą produkciją. Jis pasakojo apie naujus gaminius ir vaišino visus susirinkusius skaniais ir sveikais maisto produktais.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button