Pasvalyje išaiškinti kontrabandinių cigarečių pirkėjas ir pardavėjas

Balandžio 26 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato pareigūnai gavo informacijos, kad Pasvalyje, Biržų gatvės daugiabutyje, vyras verčiasi kontrabandinių cigarečių prekyba.

Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai, tikslindami gautą informaciją, prie minėto namo sustabdė pasvalietį, kuris rankoje nešėsi pakelį cigarečių ,,Fest“, paženklintą Baltarusijos Respublikos banderole. Asmuo dėl padaryto administracinio teisės pažeidimo pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 163-2 str. 1 d. sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą. Jam surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas ir paskirta 28 eurų bauda su įsigyto cigarečių pakelio konfiskavimu.

Pareigūnai netruko išsiaiškinti ir prekeivį, kuris neneigė turintis cigarečių ,,Fest“ savo reikmėms ir vieną tokių cigarečių pakelį pardavęs pažįstamam asmeniui. Iš pasvaliečio paimti dar 7 pakeliai cigarečių „Fest“, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Cigaretes pardavusiam vyriškiui už to paties kodekso 163-2 str. pažeidimus gresia bauda nuo 28 iki 86 eurų su cigarečių konfiskavimu.

Per šių metų tris mėnesius Pasvalio policijos pareigūnai nustatė 8 asmenis, kurie vertėsi nelegalia akcizais apmokestinamų prekių – cigarečių – prekyba. Visi asmenys patraukti administracinėn atsakomybėn ir jiems skirtos baudos su cigarečių konfiskavimu.

 
Rasa Černauskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: