Policijos departamento nuotr. 

Pasvalyje, Panevėžio rajone ir Kupiškyje išdaužyti automobilių langai

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį prieš pat 4 valandą buvo registruotas pranešimas, jog Pasvalyje Vyšnių gatvėje buvo išdaužyti visi automobilio „VW Passat” stiklai. 1982 metais gimęs automobilio savininkas nuostolius įvertino 400 eurų.

Sekmadienį kelios minutės po 13 valandos Panevėžio rajone Ragyvos seniūnijos Fermos kaime buvo išdaužtas automobilio „Škoda Superb” priekinis keleivio pusės durelių stiklas ir pavogta ant priekinės sėdynės buvusi moteriška rankinė. 1975 metais gimusi pareiškėja nurodė, kad rankinėje buvo piniginė su 50 eurų grynais, asmeniniai dokumentai, banko kortelė, įvairios nuolaidų kortelės, mobiliojo ryšio telefonas „Samsung”.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, nuostoliai tikslinami.

Sekmadienį apie 14.40 valandą Kupiškyje Kapų gatvėje išdaužus kairės pusės galinių durelių stiklą buvo apvogtas prie miesto kapinių stovėjęs automobilis „Volvo”. 1961 metais gimusi moteris pasigedo automobilyje buvusio rankinės, kurioje buvo piniginė, asmens dokumantai ir banko kortelės, kuriomis pasinaudojus iš bankomato buvo nuimta 250 eurų. Pareiškėja nuostolius įvertino 570 eurų.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: