Pasvalyje vasara bėga su kamuoliu

Rugpjūčio 20 dieną Pasvalio miesto senojo parko sporto aikštyne, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariatas kartu su Pasvalio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru, jaunimo organizacijos „Darbas“ Pasvalio skyriumi ir Pasvalio sporto mokykla surengė prevencinį renginį – sporto varžybas „Vasarok su kamuoliu“.

Dalyvavo daugiau nei 70 jaunuolių ir per 20 svečių iš įvairių organizacijų. Komandos buvo suskirstytos į dvi grupes: 15–17 metų ir 18–25 metų. Varžybų dalyviai rungėsi trijose rungtyse: krepšinio „3 x 3“, mažojo futbolo, baudų mėtymo.

Baudų mėtymo varžybas laimėjo Robertas Jasilionis. Krepšinio varžybose 15–17 metų amžiaus grupėje stipriausi buvo komandos „Ratai“ žaidėjai: Nojus Vaičekonis, Jokūbas Rutkauskas ir Dovydas Jankevičius. 18–25 amžiaus grupėje nugalėtoja tapo „Krepšinio komanda“, kuriai atstovavo Domantas Ilgutis, Paulius Petrikonis ir Jokūbas Vitartas. Krepšinio aikštelėje susikovė ir renginio svečiai: Pasvalio policijos pareigūnų komanda „Policija“ ir Pasvalio rajono savivaldybės komanda. Varžybas laimėjo policininkų komanda. Joje žaidė Andrius Bučinskas, Arnoldas Gumbelevičius ir Lukas Želvys,

Futbolo varžybas laimėjo komanda „FK uzbekai“ (Rokas Karčiauskas, Tomu Diliūnas, Eimantas Špokavičius, Martynas Lekerauskas ir Mantas Kazilionis).

Turnyro metu žaidusių komandų nariams ir teisėjams atsigaivinti buvo išdalyti krepšiai su geriamuoju vandeniu ir vaisiais. Taip pat visiems, dalyvavusiems renginyje, įteiktos atminimo dovanėlės: puodeliai ir rašikliai su policijos atributika. Prizinių vietų laimėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato paruoštais saldžiaisiais prizais.