Pasvalyje vyko Lietuvos policijos jėgos daugiakovės čempionatas

Šių metų Lietuvos policijos jėgos daugiakovės čempionatas buvo surengtas Pasvalyje. Į sporto mokyklos bazę išmėginti savo jėgas atvyko 42 dalyviai, kurie atstovavo įvairias šalies apskričių policijos įstaigas.

Dalyviams reikėjo atlikti jau tradicinėmis tapusias 3 rungtis: rauti 24 kg svarstį, spausti 60 kg štangą ir nešioti apie 50 kg sveriančius manekenus. Kiekvienoje rungtyje užimtos vietos buvo sumuojamos, o vėliau nustatomos geriausios komandos bei pareigūnai asmeninėje įskaitoje.

Svarsčio rovimo rungtyje, jau ne pirmą kartą, geriausią rezultatą (127 kartai) parodė Vilniaus apskr. VPK atstovas Andžejus Radzevič.

Geriausiai spausti štanga (55 kartų) sekėsi Utenos apskr. VPK atstovui Vitaliui Kutkauskui.

Manekenus greičiausiai, per 36,15 sek., sunešiojo Valentinas Vasiliauskas iš Telšių apskr. VPK.

Susumavus visų rungčių rezultatus, asmeninėje įskaitoje prizininkai išsirikiavo tokia tvarka: 1 vieta – Paulius Zaramba iš Telšių apskr. VPK., 2 vieta – A. Radzevič iš Vilniaus apskr. VPK., 3 vieta – Vytenis Licus iš Alytaus apskr. VPK.

Komandinės vietos buvo nustatomos pagal 4 geriausių dalyvių parodytus rezultatus. Šioje įskaitoje pergalę šventė Klaipėdos apskr. VPK. Antroje vietoje liko Telšių apskr. VPK ir trečioje Vilniaus apskr. VPK sportininkai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: