G. Kartano nuotr.

Pasveikinta 30 metų jubiliejų švenčianti įmonė „Serpantinas“

30 metų jubiliejaus proga pasveikinta Panevėžyje veiklą vykdanti uždaroji akcinė bendrovė „Serpantinas“.

„Šiandien leisitės į kelionę laiku ir prisiminsite svarbiausius „Serpantino“ įvykius. Nuo tada, kai viskas prasidėjo, iki dabar – solidžios, kokybės ir profesionalumo sinonimu tapusios įmonės. Panevėžys pasirinko strateginę Pramonė 4.0, nes sakėme – turime įmones ir žmones, kurie pajėgūs ją plėtoti. Jūs ir Jūsų įmonė esat puikiausias to pavyzdys. Esate dar daugiau. Esate visur nuo automatizavimo ir robotizacijos iki visuomeninės veiklos ir pagalbos Ukrainai. Taigi dėkoju, kad savo darbais garsinate Panevėžio vardą. Linkiu, kad kelionė laiku į ateitį būtų dar sėkmingesnė ir įmonei, ir visiems jos darbuotojams. Su gimtadieniu jus!“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

1992 m. įkurta didmeninės ir mažmeninės prekybos bendrovė UAB „Serpantinas“ tiekia aukščiausios kokybės bei technologiškai pažangiausias prekes bei paslaugas suvirinimo ir metalo apdirbimo srityje: suvirinimo ir CNC pjovimo įrangą, medžiagas bei reikmenis, stacionarius ir mobiliuosius suspausto oro kompresorius, pjovimo ir šlifavimo priemones, oro valymo, vėdinimo ir kondicionavimo įrangą, asmens darbo saugos reikmenis. Įmonėje dirba kvalifikuoti, robotikos ir automatikos specialistai, kurie gali pateikti individualų robotizacijos projektą pagal kliento užduotis, pasiūlyti kelis projekto sprendimo būdus ir galimus robotizacijos etapus. Įmonės specialistai gali pateikti projekto gamybinės linijos simuliaciją, apskaičiuoti projekto kainas ir atsiperkamumą. Be to, atlieka pagrindinius roboto priežiūros, palaikymo ir apmokymo darbus.

Per 30 prekybos metų UAB „Serpantinas“ tapo vienu iš suvirinimo rinkos lyderių Baltijos šalyse. Šiuo metu UAB „Serpantinas“ prekybos tinklą sudaro šeši filialai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Mažeikiuose bei atstovybės Latvijoje ir Estijoje.

G. Kartano nuotr.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: