Aukštaitijos naujienosPasvalys

Pasveikinta bibliotekos direktorė Danguolė Abazoriuvienė

Liepos 6 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje įteikė valstybės ordinus ir medalius mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečiams. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu pagerbta Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktorė, Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidentė Danguolė Abazoriuvienė.

Ordinų ir medalių apdovanojimo ceremonijoje pagerbti per 60 Lietuvai nusipelniusių žmonių. „Esu labai laiminga, kad valstybės vardu galiu įteikti apdovanojimus tiems, kurie to nusipelnė. Tai mūsų šalies žmonės ir užsienio piliečiai – įvairių kartų, profesijų ir likimo. Dėkoju jums už asmeninį ryšį su Lietuva, pagarbą ir darbą mūsų šaliai. Nes visi kartu kuriame Lietuvą – savo valstybę“, – sakė šalies vadovė.

Liepos 8 d. Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje vyko Savivaldybės ir Administracijos vadovų bei Skyrių vedėjų pasitarimas. Jo metu Savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, Savivaldybės mero pavaduotojas Stanislovas Kiudis ir Savivaldybės administracijos direktorius Povilas Balčiūnas pasveikino Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos direktorę Danguolę Abazoriuvenę. Sveikinimus nuo visų Pasvalio rajono kultūros įstaigų perdavė ir Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas.

Po sveikinimų vyko pasitarimas, vadovaujamas Savivaldybės administracijos direktoriaus. Pasibaigus pasitarimui, visi buvo pakviesti apžiūrėti Mariaus Katiliškio atminimo kambario, esančio bibliotekoje.

Nuotraukų autorė – Rūta Grušaitė

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close