Linos Kovalevskienės nuotr.

Pasveikinta vasara, mažieji ir bėgimo už taikią vaikystę dalyviai

Ignalina linksmai pasitiko vasarą ir pasveikino mažiausius savo gyventojus. Minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną  Laisvės aikštėje surengta spalvinga šventė. Vaikus viliojo smagios veiklos, lauko žaidimų turnyras, varžybos ir muzikiniai pasirodymai. Įvairaus amžiaus ignaliniečiai kviesti palaikyti Ukrainą, jos ir Lietuvos vaikų ateitį dalyvaujant bėgime ,,Už taikią vaikystę“. Šis bėgimas sulaukė didelio susidomėjimo. Pasirinktomis trasomis bėgo ir visai maži, ir vyresni, ir senjorai. Daugiau nei 250 dalyvių buvo apdovanoti medaliais ir mero prizais – ledais, nugalėtojams įteiktos rėmėjų dovanos. Aikštėje koncertavo jaunieji Ignalinos dainininkai ir šokėjai.

,,Vaikai – tai mūsų ateitis, mūsų didžiausias turtas…“. Meras Justas Rasikas savo sveikinime kalbėjo apie dėmesį ir meilę vaikams, apie suaugusiųjų atsakomybę, kad jų vaikystė būtų saugi ir laiminga. Meras kvietė visus dalyvauti šios vasaros renginiuose, priminė, kad liepos mėnesį vyks miesto vasaros šventė. Gražios ir šiltos vasaros visiems linkėjo Ignalinos seniūnas Valentinas Rumbutis. Na, o dar viena mero dovana vaikams – smagios batuto pramogos. Mažieji tuo naudojosi nesustodami.

Gražiausia šventės akimirka – simbolinių pasų mažiausiems ignaliniečiams įteikimas, tėvelių pasveikinimas. Ši graži ir prasminga šeimos ir jos vertybių pagerbimo tradicija Ignalinoje gyvuoja jau trečią dešimtmetį. Ignalinos rajone pernai gimė 58 vaikai, 22 iš jų – Ignalinos mieste. Mažai, labai mažai… Kiekvienas jų – toks didelis turtas ir džiaugsmas. „Ignalina – tavo gimtasis kraštas. Tavo pradžių pradžia, tyra lyg lelijos žiedas. Tavo mažos pėdelės ant smėlio, tavo žvilgsnis į didelį dangų… Koks džiaugsmas, kad gimei, kad esi šiam pasauliui ir šiai gražiai žemei. Tam, kad vardas garsiai skambėtų, kad darbai būtų gėrio pilni…“,– tokie žodžiai užrašyti pasuose. Savivaldybės meras Justas Rasikas pasiukus su geriausiais linkėjimais įteikė  mažiausiems ignaliniečiams. Tėvams dovanotos knygos apie Ignaliną, gėlės. Šeimas sveikino ir miesto seniūnas Valentinas Rumbutis.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: