Pasveikinti geriausiai brandos egzaminus išlaikę abiturientai

Šiandien Panevėžio miesto santuokų rūmuose miesto vadovai pasveikino abiturientus, kurių valstybinių brandos egzaminų žinios įvertintos dviem, trim ir keturiais šimtukais. Mero padėkos raštai ir atminimo dovanos įteiktos 18 mokinių.

„Šiandien – neeilinė proga. Mieli abiturientai, Jūsų gebėjimai ir darbas buvo įvertinti brandos egzaminuose. Ir įvertinti ne bet kaip, o aukščiausias balais. Tai tik pirmas toks Jūsų žinių įvertinimas. Tikiu, kad nustebinsite mus savo pasiekimais ateityje. Esu įsitikinęs, kad noras siekti geriausio nesibaigs brandos egzaminais. Todėl linkiu išlikti ambicingais ir visada užtikrintai siekti savo pasirinktų tikslų. O jų siekdami ir pasiekę nepamirškite savo miesto Panevėžio! Kviečiu baigus mokslus ir įgijus profesinę kvalifikaciją grįžti ir kartu kurti ateities Panevėžį. Dėkoju mokytojams už nuolatinį profesionalų darbą, kurio akivaizdus įrodymas – šių jaunų žmonių pasiekimai. Kuo didžiausios sėkmės Jums visiems ir gražios šventės!“,- linkėjo Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

2016 m. brandos egzaminus pasirinko laikyti 1475 kandidatų. Dėl demografinių priežasčių kaitos mieste lyginant su praėjusiais metais sumažėjo 92 abiturientais (pernai brandos egzaminus laikė 1567 panevėžiečiai).

Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 61 abituriento valstybinių brandos egzaminų žinios įvertintos 83 šimtukais (pernai 80 abiturientų gavo 105 šimtukus). Šimtukais išsiskyrė J. Balčikonio gimnazija – 34 mokinių žinios įvertintos 48 šimtukais.

5-osios gimnazijos abituriento Vytauto Krivicko keturių valstybinių brandos egzaminų žinios įvertintos 4 šimtais balų. J. Balčikonio gimnazijos abiturientų – Monikos Pociūtės ir Manto Skačkausko – trijų dalykų žinios įvertintos 3 šimtukais. Dešimties J. Balčikonio gimnazijos abiturientų – Giedriaus Balčo, Georg Košel, Rugilės Kručaitės, Rugilės Narbutaitės, Arno Nakrošiaus, Austėjos Pauliukaitės, Augustės Petrauskaitės, Emilijos Puronaitės, Aldo Taraškevičiaus, Tomo Ukrino, keturių 5-osios gimnazijos abiturientų – Urtės Krikščiūnaitės, Gabrielės Ziminskytės, Luko Naruševičiaus, Eglės Musteikytės ir V. Žemkalnio gimnazijos abituriento Mato Timinsko žinios įvertintos 2 šimtukais.

Daugiausia šimtukų – 43 – gauta už anglų kalbos egzaminą, už matematikos egzaminą – 17, informacinių technologijų – 9, lietuvių kalbos ir literatūros – 8, po 2 šimtukus gauta už biologijos ir rusų kalbos egzaminus, po 1 šimtuką – už vokiečių kalbos ir fizikos egzaminus.

Ryšių su visuomene skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: