Pasveikinti moksleivių konkursų ir olimpiadų nugalėtojai

Šiandien Dailės galerijoje Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas pagerbė miesto moksleivius, 2015-2016 mokslo metais tapusius tarptautinių ir respublikinių konkursų, olimpiadų nugalėtojais ir prizininkais, bei jų mokytojus. Įteiktos Savivaldybės atminimo dovanos.

„Smagu matyti šaunius jaunus žmones, savo žiniomis ir gebėjimais stebinančius ir garsinančius ne tik savo mokyklas, bet ir mūsų miestą. Smagu matyti mokytojus, kurių pastangomis Jums, moksleiviai, pasiekiami patys didžiausi siekiai. Džiaugiuosi matydamas tėvelius, kurių rūpestis, o kartais paprasčiausias buvimas šalia leidžia Jums būti tokiais, kokie esate, ir motyvuoja siekti dar daugiau. Todėl sveikinu visus – moksleivius, mokytojus ir tėvelius. Jūsų bendri tikslai ir darbas yra sėkmingos, išsilavinusios ir kuriančios ateities Lietuvos garantas. Ačiū Jums“, – sveikindamas susirinkusiuosius sakė miesto meras R. Račkauskas.

Tarp gabiausiųjų – penki J. Balčikonio gimnazistai: Adomas Paulauskas (mokyt. Renata Burbaitė); Dominykas Ruibys (mokyt. Rima Grabauskaitė ir Jolanta Jūrevičiūtė), Arnas Nakrošis (mokyt. R. Grabauskaitė), Paulius Jakaitis (mokyt. Violeta Devindonienė), Augenis Vadluga (mokyt. Ona Žiukienė). Taip pat K. Paltaroko gimnazistai Gabija Kilkutė, Rusnė Šipelytė, Paulius Bisigirskas, Vesta Valaškevičiūtė (mokyt. Irena Savickienė), 5-osios gimnazistai Erika Povilonytė ir Vytautas Krivickas (mokyt. Beata Viederienė), Matas Timinskas iš V. Žemkalnio gimnazijos (mokyt. Alfredas Vasiliauskas), Austėja Maniušytė iš ,,Žemynos“ progimnazijos (mokyt. Alma Puodžiūnienė).

Muzikos mokyklos auklėtiniai: Emilis Šarinskas (mokyt. Gražina Beleckienė), Marta Etxezarreta ir Indrė Steponiūtė (mokyt. Alvydas Alijošaitis), Kornelija Sakalauskaitė (mokyt. Eugenija Mėlynavičienė), Paulius Sakalauskas, Mantas Tušas, Jokūbas Kaselis (mokyt. Darius Kaselis), Justina Šimonytė (mokyt. Jolanta Virginija Klišienė) ir Domas Gintautas (mok. Gražina Beleckienė).

Už nuopelnus garsinant Panevėžio miestą daugelio tarptautinių konkursų dalyves „Vilties“ progimnazijos auklėtines Ievą Jakubaitytę ir Gabiją Aleknavičiūtę (mokyt. Irina Gustienė) apdovanotojo skatinamaisiais prizais.
Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *