Panevėžio miesto savivaldybės nuotr. 

Pasveikinti Panevėžio atvyko miestų partnerių delegacijos

Panevėžį, švenčiantį 519-ąjį gimtadienį, pasveikinti atvyko miestų partnerių, draugiškų miestų atstovai. Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje lankėsi Liublino (Lenkija), Ramlos (Izraelis), Rustavio (Sakartvelas), Gabrovo (Bulgarija), Vinycios (Ukraina), Gradolio (Italija) ir Daugpilio (Latvija) miestų delegacijos.

„Mielieji, džiaugiuosi, kad pagaliau baigėsi tą porą metų vyravusi pasaulinė koronaviruso pandemija, kuri neleido mums visiems bendrauti tiesiogiai. Laimė, ji nesutrukdė gražiai mūsų miestų bendrystei. Pagaliau viskas baigėsi ir galime gyvai matyti vieni kitus ir betarpiškai bendrauti. Šią savaitę Panevėžys švenčia gimtadienį ir labai džiaugiamės čia matydami Jus – savo draugus, bičiulius. Tikimės, kad ir toliau mus lydės toks geras oras, puikios emocijos, neabejoju, kad čia patirsite pačius geriausius įspūdžius, rasite naujų tarptautinio bendradarbiavimo nišų. Gero visiems laiko ir puikių įspūdžių“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Delegacijos iš užsienio ne tik stebės 519-ojo Panevėžio gimtadienio renginius, bet ir pačios aktyviai juose dalyvaus. Šiandien 16 val. svečiai lankysis italų menininkės Michelos Petrocchi fotografijų parodos „Istorijos apie žemę ir vandenį“ atidaryme, vyks į ekskursiją po „Kalnapilio“ alaus daryklą. Rytoj, rugsėjo 10 d., 12 val. prie miesto Savivaldybės svečiai dalyvaus iškilmingoje vėliavos kėlimo ceremonijoje, lankysis Kraštotyros muziejuje, dalyvaus šventinėje eisenoje, lankysis miesto gimtadienio renginiuose.

Komunikacijos skyrius

Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: