G. Kartano nuotr.

Pasveikinti Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos nariai

Šiandien Panevėžio muzikiniame teatre vyksta Neįgalių draugijos tarybos organizuojamas Tarptautinės žmonių, turinčių negalią dienos minėjimas. Oficialiai ji minima kasmet gruodžio 3 dieną.

„Labai malonu šiandien būti čia ir drauge su Jumis paminėti tarptautinę neįgaliųjų dieną.  Kalbant apie neįgaliųjų organizacijas, Panevėžys yra išskirtinis miestas. Jūs išsiskiriate savo iniciatyvumu, dalykišku bendradarbiavimu, siekiant gerinti neįgaliųjų situaciją mieste. Džiaugiamės turėdami tokius partnerius, džiaugiamės veiklą pradėjusia Neįgaliųjų reikalų taryba ir matome bendradarbiavimo rezultatus. Nemažiau džiugina ir Jūsų tarpusavio bendrystė ir žmogiškųjų santykių tvirtumas. Tegul Jūsų žmogiška šiluma ir toliau stiprina bendruomenę. Tegul visų mūsų motyvacija dirbti drauge kuria miestą, patogų ir mielą gyventi kiekvienam“, – sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Renginyje koncertavo meno kolektyvai, pučiamųjų orkestras, aptarta per metus nuveikta bendrijos veikla ir kiti svarbūs klausimai.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: