Grožis - Laisvalaikis - 2020-11-18

Patarimai, kaip prižiūrėti krištolinius šviestuvus

Nereikia ir sakyti, šviestuvai šiandien daugeliui jau yra ne tik praktiškas elementas, užtikrinantis patogią kasdienybę; tai – ir svarbi dekoro detalė, puošianti namus, suteikianti jiems jaukumo. Tad, nieko keista, kodėl dažnuose namuose šviestuvų yra daug nei jų iš tiesų reikėtų – namuose, kuriuose jų gausu, ne tik užtikrinamas kokybiškas ir įvairus, visų šeimos narių poreikius atitinkantis apšvietimas, bet ir sukuriam ypač estetiška, jauki, išskirtinė nuotaika.

Šviestuvai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą (daug jų rasite ir Visi šviestuvai), todėl tikrai nesunku nuspręsti, kuo papuošti savo namus. Neretai pasirenkami ir krištoliniai šviestuvai. Ir nieko keista, kodėl šis pasirinkimas sulaukia didelio susidomėjimo: tokie gaminiai atrodo iš tiesų labai patraukliai, tinka tie klasikinio, tiek modernaus stiliaus namas, o pro mažyčius tarpelius tarp kristalų sklindanti šviesa, sukuria nepakartojamą vaizdą. Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad tokie kristalai reikalauja ir tinkamos priežiūros. Tad norime pasidalinti ypač naudingais patarimais.

Nukabinti negalima nuvalyti: kur dėti kablelį?

Jei krištolinis šviestuvas yra masyvus bei sveria nemažai, tai nieko keista, kodėl didelė dalis žmonių stengiasi išvengti jo nukabinimo. Gera žinia ta, kad norint nuvalyti tokį šviestuvą, iš tiesų nebūtina jį nukabinti – viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik nuvalyti anti – statinis servetėlėmis visas jo dalis. Tai darykite kuo dažniau: kuo dažniau valysite, tuo mažiau dulkių susikaups; o kuo jų mažiau susikaups, tuo greitesnis ir paprastesnis bus valymo seansas. Na, o, jei jūsų turimas šviestuvas yra sudarytas iš labai daug ir ypač smulkių kristalų, vietoje anti – statinių servetėlių, derėtų naudoti anti – statinį purų šepetį.

Kada verta rinktis drėgmę valymo būdą?

Na, o, jei vis dėlto krištolinis šviestuvas buvo nevalytas labai ilgą laiką, tai, ant jo bus susikaupę tiek nešvarumų, kad jų, ko gero, nepavyks kokybiškai pašalinti naudojant anti – statines servetėles arba anti – statinį šepetį. Taigi, efektyviausias pasirinkimas – drėgnas valymas. Tokiu atveju nukabinkite kabančias dalis ir išvalykite jas specialiomis valymo priemonėmis, skirtomis krištolo dirbiniams. Po šio procedūros, dalis perskalaukite šaltu vandeniu ir nuvalykite minkštu medžiaginiu audiniu


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: