Laisvalaikis - Mada - 2020-12-15

Patarimai, kaip sukurti moteriškesnį įvaizdį

Neretai moteriškas įvaizdis yra siejamas su patrauklumu, todėl tokį stilių stengiasi sukurti daugelis dailiosios lyties atstovių. Tokiose situacijose neretai persistengiama ir neišvengiama klaidų, tačiau iš tiesų toks įvaizdis suformuojamas gerokai paprasčiau nei kad galėtų pasirodyti. Siūlome susipažinti su svarbiausiais patarimais – jei vadovausitės jais, spinduliuosite moteriškumu, tačiau tuo pačiu išliksite subtilios ir elegantiškos. Nuo ko reikėtų pradėti?

Rinkitės tinkamo dydžio drabužius

Taip, moteriško įvaizdžio paslaptis iš tiesų yra visiškai paprasta – Jums tereikia rinktis tinkamo dydžio, siluetą pabrėžiančius drabužius. Visgi, šiuo atveju labai svarbu pernelyg nepersistengti: jei rinksitės itin aptemptus ir labai atvirus rūbus, galutinis rezultatas bus visai ne toks, kokio iš tiesų norėtumėte. Pasistenkite atrasti balansą – atsisakykite drabužių, kurie kabo it maišas ir pirmenybę teikite tokiems modeliams, kurie subtiliai pabrėžia Jūsų formas. Jei žinote savo figūros tipą, būtinai tuo pasinaudokite ir dar labiau išryškinkite turimus privalumus.

Išbandykite ryškesnes spalvas

Ryškių spalvų integravimas į garderobą yra dar vienas greitas būdas atrodyti moteriškiau. Drąsiau eksperimentuokite ir rinkitės įdomesnių spalvų rūbus, batus ar net aksesuarus. Net jeigu nesate iš tų, kurios mėgsta rožinius ar raudonus atspalvius, yra daugybė kitų sodrių, ne mažiau su moteriškumu besisiejančių tonų – pabandykite jų paieškoti. Atšalus orams, ypač rekomenduojama išbandyti brangakmenių atspalvius, tokius kaip ametistas ar smaragdas – jiems iš tiesų bus labai sunku atsispirti.

Pakankamai dėmesio skirkite kvepalų pasirinkimui

Jau seniai teigiama, kad kvepalai yra svarbi mūsų įvaizdžio dalis – nepamirškite to kurdamos moteriškumu alsuojantį stilių. Jei atrasite kvapą, kuris kels pasitikėjimą savimi ir tuo pačiu dvelks lengva romantika bei seksualumu, jis pačioms Jums leis jaustis gerokai moteriškiau. Suderinę kvepalus su kitais minimais akcentais, sukursite išskirtinai moterišką įvaizdį, tačiau jo formavimui tikrai neprireiks didelių pastangų. Tačiau įsidėmėkite, kad kvepalai visų pirma turi atspindėti Jūsų asmenybę – tik tuomet pavyks suformuoti įtaigų stilių.

Pridėkite moteriškų akcentų

Į savo įvaizdį įtraukusios koketiškas, šiek tiek mergaitiškas detales, taip pat spinduliuosite moteriškumu. Tai gali būti lankelis, gėlių raštas, nėriniai, blizgučiai, perlai ar kiti panašūs elementai, kurie dera prie atitinkamos Jūsų aprangos. Labai svarbu, kad besirinkdamos tokias detales nepersistengtumėte – jos turėtų išlikti subtilios ir jokiu būdu netapti pagrindiniu, visų dėmesį pritraukiančiu stiliaus akcentu. Taip išliksite elegantiškos, tačiau moteriškumo Jūsų įvaizdžiui taip pat nepritrūks.

Avėkite aukštakulnius

Tai – vienas paprasčiausių būdų sukurti kur kas moteriškesnį įvaizdį. Nors dažnai tokia avalynė pasirenkama tuomet, kai dėvimi sijonai ar suknelės moterims, aukštakulnius taip pat galite rinktis ir prie laisvalaikio rūbų – taip sukursite žavų ir elegantišką kontrastą. Visgi, šiuo atveju labai svarbu įsitikinti, ar batai iš tiesų yra pakankamai patogūs: jei Jums sunkiai sekasi vaikščioti su aukštakulniais, verčiau išbandykite platformas ar netgi rinkitės visiškai žemą avalynę. Svarbiausia, kad eisenoje atsispindėtų Jūsų pasitikėjimas savimi – tai įvaizdžiui pridės papildomo žavesio.

Dažniau rinkitės sukneles ir sijonus

Toliau kalbant apie lengviausius tokio įvaizdžio formavimo būdus, privalu paminėti ir sukneles bei sijonus. Ne paslaptis, jog tai – išskirtinai moterų madai pritaikyti drabužiai, su kuriais neįmanoma neatrodyti moteriškai. Kai pritrūksite idėjų, verta pagalvoti ir apie tunikų įsigijimą: jas galėsite derinti ir su timpomis, ir su aptemptomis kelnėmis. Tokiems rūbams moteriškumo tikrai nepritrūks, o Jūs dar labiau išplėsite savo garderobą – platų tunikų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Nepamirškite raudono lūpdažio

Net jei dėvite pačius paprasčiausius drabužius ir avalynę, magiškasis raudonas lūpdažis gali padaryti tikrus stebuklus – pasitelkusios jį, visuomet atrodysite gerokai moteriškiau. Šią gudrybę ypač verta pasitelkti tais atvejais, kai makiažui galite skirti vos kelias minutes, tačiau norite, kad jis būtų kaip įmanoma įtaigesnis ir žavesnis. Būtent dėl to tokią kosmetikos priemonę visuomet rekomenduojama nešiotis kartu su savimi: tuomet būsite pasiruošusios bet kokioms situacijoms.

Visos šios stiliaus idėjos tikrai nepareikalaus nei daugybės laiko, nei didelių pastangų, tačiau rezultatas iš tiesų bus įspūdingas. Visgi, nereikėtų pamiršti, jog moteriškumui daug įtakos turi ir Jūsų elgesys – jei dažniau šypsositės, Jums iš tiesų bus labai sunku atsispirti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: