Bendruomenės naujienosReporteris

Patikėk Kalėdų stebuklu

Paskutinės savaitės trečiadienio vakarą „Ąžuolo“ progimnazijos bendruomenė skubėjo į šventiškai pasipuošusią mokyklą patikėti Kalėdų stebuklu. Mokyklos mokiniai kvietė visus į šventinį koncertą – spektaklį.

Vyresniųjų klasių mokiniai scenoje kūrė žaismingą istoriją apie Kalėdų senelį, kuris prieš šventes pavargo: „Kasmet vis tas pats ir tas pats.“ Kalėdų senelis dingo! Jo ieškoti leidosi ragana, velnias, snieguolė, kalėdinių reikalų tvarkytojas, valstietis. Keliaudami personažai sutiko įvairius mokyklos kolektyvus, dainuojančias merginas ir vaikinus, kurie kvietė nusišypsoti ir gyventi šimtą metų, džiaugėsi, kad ne viena daina šiandien privers kvatotis. Vėliau sutikti dainuojantys vaikai prašė: „Tyliau tyliau, juk žinau, kad ne šiaip sau tai įvyko.“ Mėlyni nykštukai baltomis kepurėmis beldėsi į mažas širdutes žadindami kalėdinius jausmus, džiaugėsi: „Skamba nakčia, čia, čia, čia, čia – Kalėdos.“ Balta nuotaika užbūrė trečiokių mergaičių snieguolių šokis, kalėdinę nuotaiką dalijo sportinių šokių kolektyvas. Su ragana į bendrą kovą stojo gatvės šokių grupė. Ketvirtokų mokinių skambanti baladė valstiečiui nuramino širdį. Kalėdų seneliui kelią miške padėjo surasti tautinių šokių kolektyvas su šokiu „Pelėda“, „Tili tili dūda“. O koks visų vaikų, tėvelių ir senelių džiaugsmas buvo, kai  pirmokų sukurti besmegeniai linksmu šokiu ir dainele paskelbė, kad gražiausios metų šventės tikrai atėjo! Kalėdų senelis grįžo, sugrąžino šventinį stebuklą ir pats užgrojo pučiamuoju instrumentu kalėdinę giesmę.

Kalėdinį renginį organizavo mokytojos Rita Jurgaitienė, Valdonė Glebavičienė, Greta Joniškienė. Koncertinius pasirodymus paruošė mokytojas Vytautas Murauskas, mokytojos Laima Palionienė, Jūratė Laučienė, Miglė Ruzienė, Jolanta Vaikasienė, Vilma Šimoliūnienė.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.