Pixabay nuotr.

Patrauklus dovanų biudžetas: kaip jį užtikrinti?

Statistika rodo, kad vidutinis gyventojas per mėnesį perka ne mažiau kaip 6 dovanas. Taigi, per metus susidaro dešimtys dovanų. Belieka tik pridurtu, kad visgi vidutinė dovanos suma paprastai siekia daugiau nei keliolika eurų, tad, jei vertintumėt metinį biudžetą, jis būtų ne toks jau ir mažas. Taigi, nieko keista, kodėl  daugelį žmonių domina tai, kaip užtikrinti patrauklų dovanos biudžetą.

Belieka tik pridurti, kad išlaidos tikrai negąsdins, jei vadovausitės paprastais patarimais.

Planuokite

Planavimas – labai vertingas patarimas, kalbant apie pačias įvairias sritis, o dovanų pirkimas – irgi ne išimtis. Žinoma, nesunku pastebėti, kad neretai pasitaiko ir neplanuotų, nenumatytų progų, tad tokiais atvejais dovanų ieškome spontaniškai. Tačiau visgi didžioji dalis dovanų, kurias perkame, yra numatomos iš anksto, todėl atsakingas planavimas leis džiaugtis mažesnėmis išlaidomis.

Įvertinkite savo galimybes

Ne paslaptis, kad kuo rangesnis ir artimesnis mums yra žmogus, tuo daugiau kamuojančią dovaną mums norsi įteikti. Tačiau taip pat svarbu nepamiršti ir savęs. Dėmesį verta atkreipt į tai, kad didelės dalies žmonių mėnesio pajamos yra nepastovios – netrūksta žmonių, kurie dirba ne pagal fiksuotą atlyginimą, be to, kai kurių pajamoms įtakos turi ir papildomos veiklos ar viršvalandžiai. Taigi, visai tai reiškia, kad labai dažnai turėtumėte vertinti savo finansines galimybes, t.y., kiekvieną mėnesį nuspręsti, kiek galite skirti pinigų dovanoms, kad vėliau nepatirtumėte nemalonių staigmenų.

Lyginkite

Vertingu patarimu tampa ir lyginimas. Verta pastebėti, kad dovanų pirkimas internetu (Laisvalaikio dovanos užtikrina tokią galimybę), leidžia patogiai, net neišeinant iš namų, sužinoti, kur galima įsigyti kuponą masažams, įvyniojimams, pramogoms, ar bet kuriai kitai jus dominančiai procedūrai pačia geriausia kaina,  todėl tai reikš, kad  nepermokėsite.

Dovanokite prisiminimus

Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas iš mūsų trokštame dovanoti įspūdingas dovanas, kurių poveikis būtų jaučiamas visą likusį gyvenimą. Belieka tik pridurti, kad tikrai nereikia galvoti, kad tokios dovanos yra labai brangios. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad vos už kelias dešimtis eurų svarbiam žmogui galite įteikti kvietimą išbandyti naują pramogą ar sudalyvauti įspūdingoje degustacijoje. Galite būti tikti – tokia dovanas garantuos prisiminimus bei nuotykius visam gyvenimui.

Pirkite iš anksto

Norintiems džiaugtis patraukliu dovanų biudžetu, verta pirkti dovanas iš anksto. Verta atminti, kad įvairūs kvietimai pramogauti, kuponai degustacijoms, grožio, sveikatingumo procedūroms, galioja labai  ilgai (metus ar dar ilgiau), todėl pastebėję, kad jiems yra taikoma speciali kaina, galite juos įsigyti jau dabar, o įteiksite – atėjus šventei.

Dovanoti – labai gera, tad tikrai verta tai daryti kuo dažniau. Na, o šie paprasti patarimai  užtikrins ir labai patrauklų biudžetą, tad didelės išlaidos netemdys dovanojimo džiaugsmo. Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad dovanų pirkimas internetu, dar leisi ir laiko sutaupyti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: