„Patriotų“ žurnalistinis tyrimas atskleidė, kokius turtus susikrovė prokuroras I. Mikelionis

Du namai, du brangūs žemės sklypai, per metus bemaž 100 000 eurų sutirpusios skolos. Šįvakar 21.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Patriotai“ žurnalistinis tyrimas atskleis, kokius turtus susikrovė Irmantas Mikelionis, Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiasis prokuroras.

„Sekant prokuroro turtėjimo istoriją, imi dvejoti, kas ponas Mikelionis yra iš tiesų – verslininkas ar prokuroras“, – sako laidos žurnalistė Saulė Pauliuvienė. „Ikiteisminių tyrimų niekas už dyką nenutraukinėja“, – užsiminė Seimo narys Audrius Nakas. Jis įsitikinęs, kad nekilnojamas turtas yra dažnas nesąžiningų pareigūnų investicijų objektas.

Advokatas Juzefas Kozubovskis, skandalingai pagarsėjęs aukščiausių teisėsaugos pareigūnų demaskavimais, kalbėdamas apie I. Mikelionio turtų kilmę, laidoje primins prokuroro brolį, kuris buvo išsuktas nuo baudžiamojo persekiojimo 3 mln. Lt PVM grobstymo byloje. +urnalistinis tyrimas apie Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro nekilnojamąjį turtą – laidoje „Patriotai“, šiandien, 21.30 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Patriotai“ – antradienį, 21.30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: