Patvirtinta bendruomeninių organizacijų taryba

Panevėžio miesto savivaldybės taryba patvirtino savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudėtį. Ją sudarys dešimt narių.

Į Panevėžio miesto savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos sudėtį deleguoti tarybos nariai Arūnas Balčiūnas ir Petras Luomanas, savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis, Kultūros ir meno skyriaus vedėja Asta Čeponienė ir Strateginio planavimo, investicijų ir biudžeto skyriaus vyr. specialistė Asta Puodžiūnienė.

Bendruomeninės organizacijos į tarybą delegavo Vietos bendruomenės „Už upės“ atstovę Vitaliją Pikšrytę, Lietuvos moterų lygos Panevėžio skyriaus atstovę Daivą Mulevičienę, Aukštaičių-Žemaičių bendruomenės narę Liną Budreikaitę, Panevėžio Klaipėdos mikrorajono vietos bendruomenės atstovę Jūratę Pauliukienę ir Panevėžio Rožyno bendruomenės atstovę Romą Šerplienę.

Taryba sudaroma iš 10 narių, kurių vieną pusę sudaro savivaldybės institucijų ir įstaigų atstovai, o kitą pusę – Bendruomeninių organizacijų, veikiančių savivaldybės teritorijoje, atstovai.

Bendruomeninių organizacijų taryba sieks užtikrinti ir skatinti bendruomeninių organizacijų dalyvavimą nustatant, formuojant ir įgyvendinant bendruomeninių organizacijų plėtros politiką, stiprinti bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų, įstaigų ir bendruomenių.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: