Lietuvos naujienos - Politika - 2020-11-13

Patvirtinti du Seimo Pirmininko pavaduotojai

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pristatė dvi Seimo Pirmininko pavaduotojų kandidatūras – jais pasiūlė tvirtinti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narį Jurgį Razmą ir Darbo partijos frakcijos narį Andrių Mazuronį.

„Manau, kad vienas iš kokybiškos Seimo darbotvarkės pagrindų geras informacinis aprūpinimas. Jo vertė svarbi visais sprendimų priėmimo lygiais nuo idėjos iki projekto įregistravimo, nuo jo teisinės dalykinės ekspertizės iki priėmimo. Svarbu skaityti ne tik žiniasklaidos pranešimus, į kuriuos mes mėgstame reaguoti, bet ir socialinių procesų analize“, – prisistatydamas sakė J. Razma.

„Galėčiau pasirašyti po kiekvienu žodžiu, kurį Viktorija Čmilytė išsakė apie tai, kaip ji supranta parlamentarizmą, parlamentarizmo svarbą ir rolę, ne tik teisėkūros procese, bet ir visuomeniniame gyvenime. Tikiuosi, kad šios kadencijos Seimas pasižymės tuo, kad mums visiems pavyks ieškoti bendrumo – to, kad mus jungia, o ne skiria“, – kalbėjo kitas kandidatas A. Mazuronis.

Slapto balsavimo metu abu parlamentarai išrinkti Seimo Pirmininko pavaduotojais.

Balsavimo dėl J. Razmos rezultatai: išdalinta biuletenių – 129, rasta biuletenių – 129, galiojančių –128, negaliojančių – vienas. Už J. Razmos kandidatūrą balsavo 93 Seimo nariai, prieš buvo 31, susilaikė 4 parlamentarai.

Balsavimo dėl A. Mazuronio rezultatai: išdalinta biuletenių – 129, rasta biuletenių – 129, galiojančių –128, negaliojančių – vienas. Už A. Mazuronio kandidatūrą balsavo 84 Seimo nariai, prieš buvo 38, susilaikė 6 parlamentarai.

Kandidatas laikomas išrinktu, jeigu už jį balsavo daugiau kaip pusė balsavusiųjų Seimo narių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: