Paulius Šinkūnas: „Mano tėtis yra pats geriausias žmogus, kokį tik pažįstu“

Šį šeštadienio vakarą BTV žaidime „Protas ir jėga“ savo jėgas išbandys netikėtas tėvo ir sūnaus duetas – garsus aktorius Almantas Šinkūnas su sūnumi Pauliumi.

Laidos vedėjas Rolandas Mackevičius, susipažinęs su Šinkūnų komanda, neslėps susižavėjimo: „Žiūriu aš į jus ir pavydžiu. Gražus yra jūsų santykis ir tarpusavio ryšys.“

Choreografas, renginių režisierius Paulius Šinkūnas taip pat yra ir grupės „Twosome“ lyderis. Bet, kaip pats sako, dabar visos veiklos nublanksta prieš pagrindinę – jis yra dviejų mažylių tėtis.

„Man nėra lengva įkalbėti tėtį kur nors kartu dalyvauti. Ir dainuoti kartu mus kvietė, bet atsisakėm. Tėtis nenorėjo. Gal įtampos ir streso jam per daug. Šį kartą netikėtai pavyko. Nors žinau, kad jis labai jaudinasi kiekvieną kartą eidamas į televizją. Bet jis aktorius, visada gi gali pasinaudoti savo profesiniais įgūdžiais. Mano tėtis yra pats geriausias žmogus, kokį tik aš pažįstu. Sakau tai labai nuoširdžiai.“

Almantas prisipažinas, kad su Pauliumi jie yra labai artimi ir mielai leidžia laiką kartu: „Dažnai išsitempiu aš jį į sodybą, bet dabar dažniausiai pats atvažiuoju jo aplankyt. Kažkam reikia anūkus prižiūrėt“.

Teatro ir televizijos aktoriui Almantui Šinkūnui teks atsakyti į suktus Rolando Mackevičiaus klausimus, o jo sūnui Dalia Belickaitė bus paruošusi visą krūvą smagių užduočių.

Šinkūnų vyriškas duetas šeštadienio vakarą susigrums su dviem šou pasaulio grandais – renginių vedėju Remigijumi Žiogu ir cirko artistu Viačeslavu Mickevičiumi. Įtempta kova tęsis iki paskutinių žaidimo akimirkų. Almantas susirems su Viačeslavu ir tikrinsis savo žinias apie lietuviškos Eurovizijos istoriją.

„Protas ir jėga“ – šeštadienį 19.30 per BTV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: