NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosVerslas

Pavasarį pats metas pasirūpinti lauko terasomis ir šiltnamiais

Lauko terasos

Individualus namas ar sodyba neįsivaizduojama be lauko terasos, kuri skirta poilsiui gryname ore. Čia ateiname pailsėti, pavakarieniauti, praleisti šeimos vakarus, susitikti su draugais, žaidžia vaikai.

UAB “Remvalus” siūlo jums įsigyti stoginę terasą iš aliuminio konstrukcijos (stogo danga – polikarbonatas, akrilas arba stiklas, tarnavimo laikas ne mažiau kaip  15-30  metų. Kainos nuo 746,13 eur.).

Įmonė siūlo taupyti savo laiką ir pinigus įsigyjant šią aliuminio profilių ir polikarbonato, akrylo ar stiklo dangos stoginę, kuri yra pagaminta Lietuvoje. Prekes, kurių sandėlyje įmonė neturi arba kurios reikalauja pagaminimo pagal individualų užsakymą, paruoš atsiėmimui arba išsiųs per 4-6 savaites.

Plačiau apie stogines terasai: http://www.remvalus.com/Stogin-s-terasai/

Daugiau informacijos tel. 8 604 24 268

Išmanieji šiltnamiai

UAB “Remvalus” siūlo jums pastatyti išmaniuosius šiltnamius, kurių stogo ir sienų danga – net 6 mm austriško skaidraus polikarbonato su apsauga nuo ultravioletinių spindulių. Kaip teigia įmonės atstovai, išmanieji šiltnamiai leis palengvinti darbą ir pajusti inteligentiško ūkio privalumus!

Išmaniojo šiltnamio konstrukcija pagaminta iš ilgaamžių švediškų aliuminio profilių, nereikalaujančių jokios papildomos priežiūros. Konstrukcijai naudojami dvigubi, sustiprinti aliuminio profiliai, jungtims naudojamos tik nerūdijančio plieno, arba aliuminio detalės.

Naudojama šiltnamio danga

Stogo ir sienų danga – net 6 mm austriškas skaidrus polikarbonatas, su apsauga nuo ultravioletinių spindulių, gamybos procesui naudojamos žaliavos tiekiamos iš ES ir jos išlaiko net iki 30 proc. daugiau šilumos, nei kitų dangų šiltnamiai. Dangos šviesos pralaidumas yra 82%. Polikarbonatas yra ypatingai atsparus smūgiams. Kanalinio polikarbonato lakštai nepaprastai atsparūs plėšimui, krušai ir yra lengvai perdirbami. Lakštų dvisienė struktūra turi oro kanalus, kurie garantuoja ypatingą patvarumą, bei išskirtines izoliacines savybes.

Šiltnamio komplektacija

Komplektacijoje yra ypatingai tvirtas, estetiškas aliuminio pamatinis profilis, automatiniai stoglangiai, kurie pasirūpins šiltnamio vėdinimu bei dvigubos varstomos durys. Visos šiltnamio detalės pilnai supjaustytos, patogiai sukomplektuotos į tris pakuotes, lengva susimontuoti pačiam. Gaminiui suteikiama 5 metų garantija.

Šiltnamyje iš aliuminio profilių ir polikarbonato lakštų yra geresnis mikroklimatas – jame būna apie 20% daugiau šviesos, negu tradiciniame šiltnamyje, kuris dengtas polietilenine plėvele. Stogo langai ir durys užtikrina gerą oro cirkuliaciją, o pasirinkus automatines vėdinimo ir laistymo sistemas, šiltnamis pats palaikys reikiamą mikroklimatą. Šiltnamio konstrukcijoje yra suprojektuoti stoglangiai ventiliacijai, lengvai darinėjamos dviejų dalių durys, o stogo kraštuose įrengti latakai lietaus vandeniui rinkti. Konstrukcija yra tvirta ir tinkama mūsų nelepioms meteorologinėms sąlygoms. Polikarbonato lakštų sudėtyje esantys specialūs priedai sulaiko infraraudonuosius spindulius, todėl nakties metu ilgiau išlaikoma per dieną sukaupta šiluma. Dvigubų lakštų dėka, sutaupoma iki 30% šilumos, lyginant su stikliniais šiltnamiais.

UAB “Remvalus” siūlo net 5 skirtingų dydžių šiltnamius su nemokamu pristatymu į namus.

Šiuo metu siūloma begalė rūšių šiltnamių. Kaip teisingai išsirinkti šiltnamį? Į ką reikėtu atkreipti dėmesį?

  1. Į šiltnamio dangą;
  2. Į šiltnamio vėdinimą;
  3. Į šiltnamio konstrukciją;
  4. Į augalų tvirtinimo sistemą;
  5. Į šiltnamio tarnavimo laiką;
  6. Į šiltnamio garantinį laiką;

Išmanieji šiltnamiai  – pagaminti iš tvirtų aliuminio profilių, bei 6 mm storio polikarbonato, džiugins Jus sveikais produktais nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Šiltnamiui naudojamos medžiagos ilgaamžės. „Namuko“ tipo konstrukcija praleis daugiau saulės spindulių, o specialiai sukurtas pamatinis profilis apsaugos Jūsų šiltnamį nuo vėjų ir audrų bei taps kiemo puošmena.

Plačiau apie išmaniuosius šiltnamius: http://www.remvalus.com/I-manieji-iltnamiai/

Daugiau informacijos tel. 8 604 24 268.

UAB “Remvalus” ypatingai profesionali  specialistų ir paslaugų tiekėjų komanda pasiūlys Jums geriausius sprendimus, paremtus gerąja praktika. Bendradarbiaudami su Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos įmonėmis atliekame paslaugas kokybiškomis priemonėmis.

UAB “Remvalus” atlieka plastikinių langų, durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacijos vožtuvų,(orlaidžių sumontavimas, lango varčioje) varčios fiksatorių, ( priešisilaužiminiai užraktai) apsaugančių Jūsų langus ir balkono duris nuo žaibiškos vagystės ir įsilaužimų, įstatymo darbus. Prekiaujame aliuminio konstrukcijos terasinėmis stoginėmis bei aliuminio konstrukcijos išmaniaisiais  šiltnamiais. Montuojame terasines stogines ir  šiltnamius.

PR

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button