Bendruomenės naujienosReporteris

Pavasariniai poezijos festivalio aidai

Gegužės 12 d. Žilpamūšyje (Pasvalio r.) vyko šiaurės krašto literatų popietė. Tradicinė poezijos šventė “Žydintys žodžiai” buvo kultūros namų aktų salėje. Ją rengė Žilpamūšio kultūros skyrius ir biblioteka.

Šventėje dalyvavo Pasvalio ir aplinkinių – Pakruojuo, Panevėžio, Kupiškio ir kitų rajonų literatai. Savo kūrybą skaitė Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ nariai: Stanislovas Grigas, Valerija Jegėlienė, Adelė Samulionienė ir Emilija Valentinavičienė. Visi literatai buvo apdovanoti gėlėmis, knygomis.

Šiaulių Povilo Višinskio bibliotekoje gegužės 13 d. buvo „Poezijos pavasario“ šventė. Tai kasmetinė Šiaulių literatų šventė. Ją rengiant daug pastangų įdėjo Valerija Žilinienė, dabar einanti Šiaulių literatų susivienijimo pirmininko pareigas. Poezijos šventę labai šventiškai ir nuotaikingai vedė pedagogė, vertėja Janina Tepliajeva.

Savo eiles, miniatiūras skaitė visų Šiaulių literatų ir kūrybinių kolektyvų nariai. Pritardamas gitara dainavo Viktoras Gulbinas iš Kelmės. Į sceną buvo pakviesti visi svečiai, kurių buvo iš Kauno, Joniškio, Pakruojo, Panevėžio. Panevėžio rajono literatų klubą „Polėkis“ atstovavo Zita Skindzerienė, Ona Striškienė, Emilija Valentinavičienė.

Gražiu akordu pasvaliečių ir šiauliečių rengtos poezijos šventės įsiliejo į gegužį vykstantį tarptautinį poezijos festivalį POEZIJOS PAVASARIS 2018.

 

Ona Striškienė, Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ narė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.