shutterstock.com nuotr.

Pavasario mados tendencijos vyrams

Šylantys orai skatina visus šiek tiek atnaujinti savo garderobą – ne išimtis ir vyrai, kurie ne ką mažiau rūpinasi savo įvaizdžiu ir išvaizda. Jei nutarėte papildyti savo spintą naujais drabužiais, pravartu susipažinti, kokios tendencijos vyraus šį šiltąjį sezoną – galbūt kai kurios mados įkvėps ir stiliaus pokyčiams.

Platūs džinsai

Siauri džinsai jau seniai pamiršti – dabar manoma, kad kelnės turi būti didelės, plačios ir patogios. Tokia tendencija vyrauja jau ne pirmą sezoną, tad jeigu dar nespėjote apsirūpinti tokiais džinsais, šį sezoną pats metas tai padaryti – jie kasdienį komfortą turėtų perkelti į aukštesnį lygį. Galite eksperimentuoti su įvairiais jų stiliais ir spalvomis – svarbiausia, kad pats kirpimas būtų laisvai krentantis.

Švarkai ir liemenės be marškinėlių

Panašu, kad šį sezoną marškinių ir marškinėlių Jums neprireiks – bus madinga viršutinius rūbus vilkėti be jų. Norėdami sukurti puošnesnę išvaizdą, rinkitės klasikines liemenes, o prie jaukesnio stiliaus derinkite megztus jų modelius. Tuo tarpu švarkus drąsiai galima derinti ir prie gatvės stiliaus: nedėvėdami marškinių, tikrai nepretenduosite sukurti ofisui tinkančio stiliaus, tačiau toks įvaizdis neabejotinai susilauks aplinkinių dėmesio.

Kaklaraiščių sugrįžimas

Prieš tai minėtas įvaizdis su švarku dar įspūdingiau atrodys tuomet, jei krūtinę papuošite dailiu kaklaraiščiu. Tiesa, tokia stiliaus detalė į madą sugrįžta ne tik šiame vaidmenyje: nors daugelyje įmonių nebeliko griežtų aprangos kodų, kaklaraištį galima priderinti ir prie laisvesnio stiliaus aprangos. Prie tokio formalesnio stiliaus puikiai tiks ir vyriška rankinė – platų jų pasirinkimą rasite spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/galanterija/vyriskos-rankines.

Nesenstantis džinsas

Praktiškai kiekvienų metų tendencijose galima išvysti ir džinsinį audinį – šis sezonas taip pat nebus išimtis. Priešingai, šį pavasarį tokią medžiagą galite rinktis nuo galvos iki kojų ir savo mėgstamus džinsus suderinti su džinsiniu švarkeliu. Ši tendencija palieka daug erdvės eksperimentams, kadangi galima rinktis įvairiausių tipų ir spalvų rūbus – turėdami kelis skirtingus švarkus ir kelnes, galėsite sugalvoti ne vieną įdomų derinį.

Ryškios spalvos

Nors po pandemijos ryškios spalvos į mūsų įvaizdį sugrįžta po truputį, šį sezoną jų bus galima išvysti dar daugiau. Pats pavasaris ir atbundanti gamta įkvepia ryškiaspalviams sprendimams – nesuklysite, jei kelis įdomesnius atspalvius įtrauksite ir į savo garderobą. Galima pagalvoti ne tik apie aprangą, bet ir apie batus. El. parduotuvėje Pigu.lt Vans batai visuomet susilaukia didelio susidomėjimo: šie apavai visuomet stebina dizainais, kurie padeda išsiskirti iš pilkos minios.

Vaikystės žavesys

Vaikystės nekaltumas ir naivumas šį sezoną persikelia ant marškinių, megztinių ir marškinėlių. Jie dažnai puošiami žaismingais raštais, įvairiais gyvūnų atvaizdais ar pačių dizainerių išgalvotais personažais. Tokie rūbai nebus geriausias pasirinkimas solidžiam įvaizdžiui, tačiau pravartu atkreipti dėmesį į juos ieškant laisvalaikiui skirtų drabužių. Smagūs raštai ir piešiniai nuotaiką pakels ne tik Jums, bet ir aplinkiniams.

90-ųjų stilistika

Mada yra cikliška, todėl praeityje madingi dizaino sprendimai galiausiai sugrįžta naujam gyvenimui. Šis pavasaris yra dedikuotas 80-ųjų ir 90-ųjų stilistikai. Be jau minėtų ryškių spalvų ir žaismingų piešinių, galite rinktis polo marškinėlius, tais laikais madingą sportinę aprangą ir ypač – drabužius su ryškiais, gerais matomais logotipais. Peržvelkite savo spintą: galbūt joje vis dar pavyks surasti šiam laikotarpiui būdingų garderobo detalių.

Tarp visų šių tendencijų tikrai surasite bent kelias, kurias galėsite įtraukti į savo pavasarišką įvaizdį. Visgi, drąsiai galite eksperimentuoti ir išbandyti bet kokius kitus stilistinius sprendimus – svarbiausia, kad su pasirinktais rūbais patys jaustumėtės gerai. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: