Pavasariui besibaigiant smurto artimoje aplinkoje nemažėja

Trečiadienį apie 17 valandą Pasvalio rajone priemiestinėje Diliauskų gyvenvietėje Atžalyno gatvėje viešoje vietoje santykius aiškinosi buvę sugyventiniai. Pasibaigus žodžių atsargoms 1981 metais gimęs vyras kibo į plaukus buvusiai 1989 metais gimusiai draugei, nestipriai lietė jos veidą. Pirminiais duomenimis buvę gyvenimo bendražygiai buvo blaivūs. Įtariamasis ieškomas apklausai.

Ketvirtadienio rytą apie 9 valandą konfliktas tarp sutuoktinių kilo Panevėžyje Margirio gatvėje. Jau spėjęs gerokai išgerti 1976 metais gimęs vyras tenkė kumščių 1982 metais gimusiai savo žmonai į veidą. Smurtautojas atsisakė pasitikrinti girtumą, bet visviena buvo uždarytas į areštinę.

Dar vienas incidentas ketvirtadienį apie 21 valandą fiksuotas Kupiškio rajone Šimonių seniūnijos Aluotų kaime, kur vos ne iki žemės graibymo prisiliuobusi 1991 metais gimusi moteris (jai nustatytas 4,16 promilės girtumas) grasino irgi ant kamščio užminusiam ir 1,76 promilės pripūtusiam 1963 metais gimusiam patėviui. Įtariamoji irgi buvo sulaikyta.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: