Pažymėjo Panevėžio apygardos teismo įkūrimo 90-metį

Vakar, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ečiui ir Panevėžio apygardos teismo įkūrimo nepriklausomoje Lietuvoje 90-mečiui paminėti Panevėžio miesto apylinkės teismo darbuotojai keliavo šventiniu kovo 11-osios traukiniu maršrutu Panevėžys–Troškūnai–Panevėžys.

Kartu su apylinkės teismo darbuotojais važiavo Panevėžio apygardos teismo darbuotojai ir Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos bendruomenė.

Troškūnų seniūnas Antanas Jankauskas sveikino atvykusius į renginį troškūniečius ir svečius atkeliavusius siauruku. Su Kovo 11-ąja – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ečiu, dalyvius sveikino Anykščių r. meras Sigutis Obelevičius ir kvietė pakelti vėliavą Krekenavos gimnazijos bendruomenę. Susirinkusieji draugiškai sugiedojo tautinę giesmę ir buvo pakviesti į šventas mišias už Tėvynę Lietuvą Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčioje.

Po mišių, Troškūnų bendruomenės pirmininkė Jolanta Pupkienė pakvietė svečius pasivaišinti arbatėle ir linksmai praleisti laiką su folkloro ansambliu „Pulkelis“ Bernardinų vienuolyne. Renginį vedė Panevėžio kraštotyros muziejaus Etninės kultūros skyriaus vyresnioji muziejininkė Vitalija Vasiliauskaitė. Susirinkusius sveikino Panevėžio apygardos teismo pirmininkas Artūras Ridikas, Panevėžio miesto apylinkės teismo laikinai einantis pirmininko pareigas Vytautas Krikščiūnas. Renginio metu svečiai kartu su ansamblio „Pulkelis“ nariais dainavo lietuvių liaudies dainas, svečiai gimę 1990–2015 metais buvo kviečiami pasidalinti prisiminimais apie tai, kas svarbaus ir įdomaus įvyko jų gimimo metais. Norintieji galėjo apžiūrėti bažnyčios požemius.

 

Inga Baltrimavičienė,
Panevėžio miesto apylinkės teismo
atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: