PC RYO atidarytas Lietuvos pašto skyrius

Šiandien, rugpjūčio 18 dieną, Panevėžyje, prekybos centre RYO (Savitiškio g. 61) duris atvėrė pagal naują koncepciją įrengtas Lietuvos pašto skyrius. Čia perkeltas paštas, anksčiau veikęs S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje. Klientų patogumui paštas dirs ilgiau – visomis savaitės dienomis nuo 10:00 val. iki 21:00 val.

„Svarbiausias kriterijus, kuriuo vadovaujamės perkeldami ar apjungdami pašto skyrius, yra kokybiškų ir patogiai prieinamų paslaugų klientams užtikrinimas. Dauguma atnaujinamų pašto skyrių perkeliami į prekybos centrus, kurie yra dažnai gyventojų lankoma vieta, klientams čia patogu užsukti į paštą einant apsipirkti, greta yra automobilių stovėjimo aikštelės, o pačios patalpos pritaikytos žmonėms su negalia. Ne išimtis ir šis Panevėžio paštas. Maloniai laukiame panevėžiečių naujajame pašte“, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.

PC RYO paštas įsikūręs šalia parduotuvės „Rimi“, pirmame aukšte. Skyriuje įrengti du klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi laukimo salė, yra siuntų savitarnos erdvė. Transporto priemones galima statyti nemokamai šalia prekybos centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Naujame pašto skyriuje bus užtikrinamas žmonių su negalia bei tėvelių su vaikų vežimėliais patekimas į patalpas.

Tai jau 49 pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius. Skyrių atnaujinimas yra vienas iš strateginių įmonės prioritetų, siekiant klientams paslaugas teikti kokybiškai, šiuolaikiškai ir patogiai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: