Pedagogams dalinai kompensuos kelionės į darbą išlaidas

Panevėžys siekia sudaryti palankesnes sąlygas įdarbinti kvalifikuotus specialistus, todėl šiandien taryba patvirtino pedagogų dalinių kelionės į darbą išlaidų kompensavimo tvarkos aprašą.

„Ieškome įvairiausių galimybių, kaip pritraukti ir paskatinti pedagogus dirbti Panevėžio miesto ugdymo įstaigose. Savivaldybė nuo 2018-ųjų įgyvendina jaunų specialistų pritraukimo į miesto ugdymo įstaigas ir pedagogų perkvalifikavimo programą. Viena iš šios programos įgyvendinimo priemonių – dalinis pedagogų kelionės į darbą kompensavimas. Prieš prasidedant naujiems 2021-2022 mokslo metams miesto ugdymo įstaigose trūko įvairių dalykų mokytojų. Su ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų vadovų asociacijomis svarstant aprašo projektą atsižvelgėme į siūlymą, kad dalinai kelionės išlaidos kompensuojamos turi būti visiems pedagoginiams darbuotojams, gyvenantiems toliau nei 10 km nuo darbo vietos. Tikimės, kad tai bus paskata iš aplinkinių rajonų važinėjantiems mokytojams dirbti pedagoginį darbą Panevėžio miesto ugdymo įstaigose“ – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Pagal patvirtintą aprašą dalinę kelionės į darbą išlaidų kompensaciją galės gauti pedagogai, kurių faktinė gyvenamoji vieta nesutaps su darbo vieta ir ji bus nutolusi daugiau kaip 10 kilometrų.

Kelionės į darbą dalinių išlaidų kompensacija apskaičiuojama pagal atstumą į vieną pusę: nuo 10 iki 16 km – 1 Eur už vieną darbo dieną, nuo 16 iki 26 km – 2 Eur už vieną darbo dieną, daugiau kaip 26 km – 3 Eur už vieną darbo dieną.

Šis miesto Tarybos patvirtintas sprendimas įsigalios nuo 2022 m. sausio 1 d.

 Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: