Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-04-09

Penktadieniui – gero humoro kupinas veiksmo filmas „Deadpool 2“: kai kurių čia suvaidinusių garsenybių neįmanoma atpažinti

Artėjant dar vienam pavasario savaitgaliui, TV3 savo žiūrovus prie ekranų kviečia išvysti 2-ąją populiaraus filmo „Deadpool“ dalį, sukurtą pagal „Marvel Comics“. Filmas nustebins ne tik geru humoru ir įtemptomis veiksmo scenomis, bet ir įspūdingu čia suvaidinusių aktorių sąrašu.

Neverta stebėtis, jog antroji „Deadpool“ dalis nė kiek nenusileido pirmajai.

Filmas pasakoja įžūliojo buvusio specialiųjų pajėgų kariškio Veido Vilsono (akt. Ryanas Reynoldsas) istoriją. Sunkiai susirgęs jis ryžosi eksperimentiniam gydymui ir tapo nepakeliamai bjauriu išoriškai, tačiau įspūdingai stipriu fiziškai. Veidas niekuomet neplanavo tapti pasaulio gelbėtoju, tačiau negali pakęsti neteisybės, o piktybiški niekšeliai jam niekuomet nekėlė simpatijos. Progai pasitaikius, jis ima kovoti už teisybę.

Pirmojoje filmo dalyje išgyvenęs visus pavojus, šįkart pagrindinis veikėjas stengiasi išmokti gyventi su prarastu skonio pojūčiu. Dabar jis svajoja apie paprastą gyvenimą ir nori tapti karščiausiu populiaraus užkandinių tinklo barmenu. Tačiau panašu, kad ramybės Veidas taip lengvai neras… Ieškodamas savo kelio šiame pasaulyje, jis ir vėl susiduria su galybe iššūkių ir įsivelia į daugybę nesusipratimų. Antrojoje filmo dalyje jo laukia kautynės su nindzėmis ir japonų kriminalinės organizacijos grupuotėmis, agresyviais keturkojais ir užkietėjusiais metalistais.

Ir nors vien „Deadpool 2“ siužetas žada įsimintiną vakarą, ne ką mažiau įdomios ir detalės, kaip juosta buvo filmuojama, ir su kokiais iššūkiais dėl to teko susidurti žinomiausiems Holivudo veidams.

Pateikiame keletą faktų apie „Deadpool 2“ žvaigždes:

  1. Garsus aktorius Mattas Damonas prieš filmavimą net 4 valandas praleisdaavo vizažistų kėdėje. Savo srities profesionalai kardinaliai pakeisdavo jo veidą, šukuoseną bei „įtaisydavo“ didžiulį pilvą. Būtent dėl to daugelis iki šiol negali patikėti, kad Amerikos kaimiečio rolė filme atliko būtent M. Damonui.
  • Filme galima išvysti sceną ir su seksualiuoju Bradu Pittu. Teigiama, kad ši scena buvo filmuojama itin slaptai, kad jokia detalė apie netikėtą aktoriaus pasirodymą nepasirodytų viešumoje iki pat filmo premjeros. Pagrindinį vaidmenį filme sukūręs R. Reynoldsas pats pasiūlė čia suvaidinti Holivudo gražuoliui, mat jo vaikams itin patiko pirmoji „Deadpool“ dalis.
  • Joshas Brolinas, filme įkūnijantis Cable personažą, prieš filmavimus laikėsi ypatingo mitybos ir treniruočių režimo, kad galėtų puikuotis itin sportišku kūnu. Jo pastangos tikrai nenuėjo veltui – per trumpą laiką jam pavyko pasiekti tokių įspūdingų rezultatų, jog net kolegos ėmė jo reikalauti pasidalinti savo sėkmės istorija. Iki filmavimų aktorius laikėsi itin griežtos dietos: trys vištienos ar lašišos patiekalai, indelis salotų ir vos 48 migdolai per dieną. 
  • Ne ką mažiau nustebinti sugebėjo ir aktorius Wade‘as Wilsonas. Viename iš juostos epizodų jis pasirodė su marškinėliais, ant kurių puikuojasi garsios JAV dainininkės Taylor Swift dviejų katinų nuotrauka.

Nepraleiskite – veiksmo filmas „Deadpool 2“ jau šį penktadienį, 21.10 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: