Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-10-25

Per karantiną dizainerė Viktorija Jakučinskaitė save atrado iš naujo: „Ar aš nevykėlė kokia, kad negaliu sugalvoti, ką man daryti?“

„Visi gyrėsi, kokių veiklų sugalvojo pandemijos metu, kad užsidirbtų, kad visiems tai išėjo į naudą, tik man vienai – ne. Sėdėjau ir galvojau: aš ką, durnė, kas man yra, ar aš nevykėlė kokia, kad aš negaliu sugalvoti, ką daryti? Negi visi tie mano 17 metų žinomos dizainerės įdirbio į „subinę“, taip sakant?“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos dizainerė, prekės ženklo „Tiulio fėja“ įkūrėja Viktorija Jakučinskaitė.

Visuomenės akyse bei žiniasklaidoje 40-metei dizainerei Viktorijai Jakučinskaitei atrodyti kieta, stipria, visų geidžiama ir nepriklausoma pavykdavo puikiai. Tačiau šiandien Viktorija atvira: jos darbas ir gyvenimas iki karantino labiau priminė ne svajonę, o katorgą.

„Pastaruosius 13 metų už visa tai mokėjau savo sveikata, tuo, kad negalėjau šeimai pagaminti pietų, vakarienių, neturėjau laiko sau, neturėjau laiko nueiti pas gydytoją išsitirti skrandžio. Tiek aš sumokėjau už troškimą būti svarbia, visiems įrodyti, kiek daug galiu, kokia aš kieta, pajėgi ir stipri“, – graudindamasi pasakos V. Jakučinskaitė.

Kodėl Viktorija karantiną vadina dovana ir sako jau dabar jo laukianti? Jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: