Per savaitę Biržuose gauti 83 pranešimai apie įvairius įvykius

Biržų rajono policijos komisariatas informuoja, kad praėjusią savaitę gavo 83 pranešimus apie įvairius įvykius. Pradėjo 15 ikiteisminių tyrimų, iš jų 6 dėl fizinio skausmo sukėlimo, 6 dėl vagysčių, 1 dėl turto sugadinimo, 1 dėl eismo įvykio kurio metu sužeistas žmogus, 1 dėl neblaivaus vairuotojo.

Nustatyti 23 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, iš jų 4 neblaivūs dviratininkai, 3 kiti dviratininkų pažeidimai, 3 vairuotojai neturėjo teisės vairuoti, 4 vairuotojai naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis.

Pagal kitus administracinių nusižengimų kodekso straipsnius surašyti 25 protokolai – 4 smulkios vagystės, 3 asmenys viešose vietose vartojo alkoholį, 2 nedideli viešosios tvarkos pažeidimai, 3 tėvų valdžios nepanaudojimo atvejai, 2 neblaivūs nepilnamečiai.

Registruoti 2 eismo įvykiai: vienu atveju sužeistas automobilio vairuotojas, kitu atveju susidūrimas su gyvūnu.

„Šiandien minima Saugaus eismo diena. Tai diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui, susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje. Izoliavimasis, savisauga ir buvimas namuose – tai puiki galimybė dar kartą į rankas paimti Kelių eismo taisykles ⛔️🅿️🚴‍♀️🚗 ir jas pasikartoti“, – rašoma Biržų rajono policijos komisariato pranešime.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: