Per savaitę – nuo provincijos iki Mančesterio

Per savaitę – nuo provincijos iki Mančesterio, sakote, kad neįmanoma, esant pradedančiu mados modeliu? Klystate, nes iš Utenos kilusi Ineta Kvetkauskaitė – Čeponytė yra geriausias to įrodymas. Vos pradėjusi modelio karjerą, mergina pakliuvo į kelis mados žurnalus. Vienas tokių net iš Mančesterio.

Kukli, bet talentinga mergina,  kad pasiektų savo svajonę, turėjo nueiti akemenuotą kelią, tačiau šiandien Ineta  neketina tenkintis pasiektu lygiu –  ji motyvuota siekti dar didesnių pasiekimų mados pasaulyje. Apie  svajones, kurios virsta realiais pasiekimais šiandien, kalbamės su užsienio mados žurnalų veidu tapusia Kvetkauskaitė-Čeponyte.

Per savaitę – nuo provincijos iki pasaulinių žurnalų  patarkite, kaip siekti savo svajonės jei atrodo neįmanoma?Svajoti yra viena, tačiau judėti savo svajonės link – jau visai kas kita. Kodėl kartais taip sunku padaryti lemtingą žingsnį? Ir kodėl mes taip lengvai atsisakome savo troškimų? Pirmiausiai reikia mums tiesiog valios, o jei jos bus nebekils mintys apie neįmanoma.

Esate sakiusi, kad įgyvendinote savo svajones, kas liko už kadro?


Taip, įgyvendinau savo ilgametę svajone, bet už įgyvendinimo užkulsių liko bemiegės naktys, svarstant ar čia tikra, kad po ilgų metų tai vyksta.

Kokia Ineta yra kasdienybėje?


Mano kasdienybė – mano šeima. Visada buvau šeiminiška, man labai svarbu, kaip gyvena mano patys artimiausi žmonės, kuriem taip pat reikia skirti ne mažai laiko. Nors mano dabartis kartais ir nuskriaudžia šeima, nes ne visada galiu skirti tiek daug laiko ir dėmesio.

Kokios emocijos už aplankė sužinojus, kad esate žymių mados užsienio žurnalų veidas?

Tai buvo tikrai netikėta. Nustebau sužinojusi, tačiau susitaikiusi su šia mintim supratau, kad mano svajonė išsipildė su kaupu. Svajojau tapti modeliu, bet niekada ne buvo minties apie žymius užsienio madų žurnalus.

Ko galima iš jūsų dar tikėtis?

Su nuostabia Mindaugo Jonušo mados namų komanda, mes stengsimės su kiekvienu projektu tik dar labiau priversti aikčioti ir parodyti skildantį grožį ir eleganciją.

Kauno centro fotostudija 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: